Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kurde mam zagwozdkę. Nie mogę wysłać MMS ale odbieram normalnie. Próbowałem resetować ustawienia APN ale bez skutku. Ktoś wie jak to rozwiązać. Ręczne wklepywanie też nic nie daje. Sieć #orange #android
  • 8
Próbowałem resetować ustawienia APN ale bez skutku. Ktoś wie jak to rozwiązać. Ręczne wklepywanie też nic nie daje. Sieć


@AllOver: miałem taki problem w orange. Spróbuj włączyć dane komórkowe, wysłać, wyłączyć dane komórkowe i ponownie wysłać. Wiem, jak to brzmi, ale tak mi kazali zrobić na infolinii i zadziałało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AllOver: tej błąd często występuje kiedy wielkość MMS w ustawieniach apn jest za mała. Często ustawienia podane przez operatora są złe. Ale nie powiem ci jakie są prawidłowe, bo nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wowik: nigdzie nie widzę opcji wielkości MMS. Dziwne jest to, że wcześniej działo działało normalnie. Od kilku dni się to dzieje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AllOver: w ofercie na kartę, MMS kosztuje 20 gr w Orange Yes I 40 gr w Orange Free. Jeżeli odbierasz, a nie wysyłasz, to najpewniej środków właśnie nie masz. W ofercie na kartę, MMS nie są w pakietach na kartę.

Jeśli masz abonament, to możliwe, że masz jakąś blokadę w systemie (nakarte takiej nie ma).

W wiekszosci telefonów by wysyłać MMS, musisz mieć ustawiony punkt dostępu do internetu (default) - choćby