Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #polityka #trump

Pomijając fakt jakim prezydentem jest Trump ( Choć muszę przyznać że lubię gościa, na prawdę świadomość że istnieje szansa że dowiem się o nuklearnej zagładzie z twittera niesamowicie mnie bawi ). Żałosny dość jest płacz Berniego na tym filmiku, zwłaszcza że to nie jest coś nadzwyczajnego u nich. Zostało to zrobione za Obamy jakieś 5-6 lat temu, jeszcze wcześniej przez Clintona, Bush stary też chyba
A.....y - #neuropa #4konserwy #polityka #trump 


Pomijając fakt jakim prezydentem...
  • 5
Żałosny dość jest płacz Berniego na tym filmiku, zwłaszcza że to nie jest coś nadzwyczajnego u nich. Zostało to zrobione za Obamy jakieś 5-6 lat temu, jeszcze wcześniej przez Clintona, Bush stary też chyba


@Aeny: Za obamy był jeden shutdown i to w związku przez przepychaniem przez prezydenta bardzo ważnej ustawy - Obamacare.

Za Trumpa miałeś już 3 shutdowny w tym roku.

No i przypominam co Trump sądził o shutdownie gdy
rzep - > Żałosny dość jest płacz Berniego na tym filmiku, zwłaszcza że to nie jest co...
@rzep:

Za Trumpa miałeś już 3 shutdowny w tym roku.


"Deals are my art form. Other people paint beautifully or write poetry. I like making deals, preferably big deals. That's how I get my kicks."
Za obamy był jeden shutdown i to w związku przez przepychaniem przez prezydenta bardzo ważnej ustawy - Obamacare.


@rzep: To akurat jest dla mnie bez różnicy, bo tobie może wydawać się że obamacare była ważniejsza,m Trumpa wyborcą że mur jest ważniejszy.

Za Trumpa miałeś już 3 shutdowny w tym roku.


I widzisz tutaj jest wielka różnica o której nie wiedziałem

No i przypominam co Trump sądził o shutdownie gdy rządził Obama: