Wpis z mikrobloga

@kasprzak temat co warto (slim vs pro) jest dość skomplikowany, subiektywny i samemu trzeba sobie wyrobić opinie.

Dysk 500 GB starczy spokojnie, zresztą samemu sobie można powiększyć (zewnętrznie i wewnętrznie) i mieć większy komfort.

PS5 to najprawdopodobniej 4Q 2020. Nim warto będzie kupić kolejną konsolę to miną pewnie z 2 lata. Najlepsze gry zawsze przygotowuje się na koniec życia konsoli.
Dysk 500 GB starczy spokojnie, zresztą samemu sobie można powiększyć (zewnętrznie i wewnętrznie) i mieć większy komfort.


@Theos: Nie, nie starcza spokojnie, 4-5 duże gry i już nie będzie miejsca.
@Bratkello no to sobie usunie, starczy spokojnie, a za większy komfort można dopłacić później.

I już nie przesadzajmy, że 4 duże gry. To chyba 4 największe pod względem rozmiaru na konsolę.

Nawet teraz przy olbrzymim RDR2 mieści mi się na wewnętrznym: RDR2, DS3 z dodatkami, BB goty, U4, HZD: CE, Spyro Trylogia i Monster Hunter World. I jeszcze jakieś indyki mam, choć nie wiem ile zostało wolnej pamięci.

Szału nie ma, ale
@dasters no pewnie, nikt nie mówi, że 1TB to nie jest najlepsza opcja.

Tylko że na 500 da się żyć, a i łatwo można dodać dysk zewnętrzny później. Albo wymienić wewnętrzny.