Wpis z mikrobloga

Sorki mireczki za brak tego wpisu, miał być już wczoraj, czy tam przedwczoraj, ale przyjechał różowy, a jak wczoraj koło południa odjechał to zaczęło się robić bardzooo źle (zapomnialem o porannym CBD), więc zdecydowałem się dobić czymkolwiek miałem pod ręka (1g tryptofanu, 5mg melatoniny, CBD 3 krople i 2mg clona) i tak spałem od ~15 do 9 rano.

W sumie to nie ma sensu jeszcze robić wpisu o samym CBD, bo pamiętajcie że mogę je teraz odczuwać 9 razy mocniej.

Wiele osób opisywało "euforię" z odbicia, stymulację na pewnym etapie, a ja czuję takie rozleniwienie przyjemne, ale nie jak po marihuanen z ulicy, bo palenie takiej najczęściej kończyło się paranojami. Tylko takiej z własnej outdoor uprawy (chyba AK-47?), co prawda to było 4 lata temu, ale na zawsze to zapamiętam, widocznie trafiła mi się odmiana z większą zawartością CBD). Nie wiem kogo to sprawka, bo 2mg clona to takie sommersby dla mnie, zapewne CBD.

Zauważyłem też, że zespól niespokojnych nóg jakby zaczął zanikać. Humor cały czas w porządku, depresji jakiejkolwiek brak. Libido wybite na orbitę (no ale to wiadome - opiaty obniżają testosteron u 95% mężczyzn), jedyny minus to dochodzenie w 5-15 minut zamiast w 1-6 godzin albo w ogóle ( _)

Oczywiście nie skaczę sobie w rytm hardbassu po pokoju z bananem na twarzy, bo CBD to takie cudo (a jakby jeszcze niacynę do tego dołożyć i lewoskrętną witaminę C ( ʖ̯), strzelam że czuję się tak jak wy na lekkim kacu (minus ból głowy) z lekkim "konopnym uczuciem" w tle.

Teraz już tylko lepiej będzie;)
#rzucajopiozwykopem #narkotykizawszespoko ale opio #narkotykiniezawszespoko #cbd
BlackDave - Sorki mireczki za brak tego wpisu, miał być już wczoraj, czy tam przedwcz...

źródło: comment_eyMYZHmDtiKZY8RstNiGJqQ4AiXMQvW6.jpg

Pobierz
  • 11
@Sertralina: Tak jak ja widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz tylko czekam, aż będę miał siły na włączenie czegokolwiek, a co dopiero mówić o pograniu w czymś. Ciężko tak nagle zmienić styl spędzania wieczoru po ~4 latach, który składał się z grzania, kocyka, massive attack i noddowania.
@Sertralina: minimalnymi dawkami benzo pozwalającymi na przeżycie i nie lękanie się własnego cienia, tak żeby nie dostać dwóch skrętów na raz (a odstawianie opio to jest czysta przyjemność przy tym szataństwie). A tak to loperamid, tryptofan i melatonina.