Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Ile przede mną jeszcze gry w #wiedzmin3? Ostatnia misję jaką robiłem to pomagałem Triss znaleźć jakąś dostawę mięsa i ziół, po czym Geralt się nia zaopiekował w na kocyku nad rzeczka przy kolacji. Ogółem ma GOTY ale jestem ciekaw ile mi zostało z głównego wątku.
  • 11
@onionhero: Czarodziejka na pic rel to KEIRA METZ.
Triss spotkasz dopiero w Novigradzie. :P
A jeszcze jedna czarodziejka, którą spotkałeś wcześniej to Yennefer, ale ona akurat jest z czarnymi włosami.

Co do głównego wątku to średnio nam to ocenić, bo co prawda z Keirą szukaliście już Ciri w kryjówce tajemniczego czarodzieja, ale z kolei to "szukanie mięsa i ziół" i romans na kocyku to był już wątek poboczny, więc nadal nie
Pobierz Scooterek - @onionhero: Czarodziejka na pic rel to KEIRA METZ.
Triss spotkasz dopier...
źródło: comment_dLCQFSvM164qkeJYDLsdfBl7hkLljwjR.jpg
@Scooterek: znaczy się nie jestem zbytnio na początku. To co mówiłem, wchodziło w skład jakieś większej misji. Wiem że jest ona powiązana z Dzikim Gonem, muszę pojeździć do różnych miejsc i różnych czarodziejów, żeby ich prawdopodobnie poprosić o pomoc w jego pokonaniu, ale oni oczekują różnych przysług. To była jedna z nich - najpewniej wcześniej nie zrobiłem tego pobocznego, więc musiałem zrobić przy tej okazji.
@onionhero: 'Tak żem czuła' że nie powiedziałeś nam wszystkiego. :D

Czyli jesteś przed samą walką w Kaer Morhen.
No to powiem Ci że sama walka jest zajebista, po bitwie zbierasz siły ponownie tym razem już do walki na Skellige.
Jednakże nie jesteś już na początku, powiedziałabym że tak z 70-80% masz za sobą.

No i według mnie te misje po bitwie w Kaer Morhen straciły też na jakości - w sensie