Wpis z mikrobloga

@TakieKurnaZycie: Przeleć dodaj/usuń programy i szukaj wszystkiego co podejrzane, pewnie będzie miało jakieś "toolbar" w nazwie. Sprawdź wtyczki zainstalowane w twojej przeglądarce, wszystko to czego nie instalowałeś wywal w diabły.
@TakieKurnaZycie: wejdź w about:config i poszukaj wpisów, w którym występuje "mystart" albo "incredibar" czy co tam Ciebie dręczy. Następnie kliknij na rekordach prawym przyciskiem i zresetuj wartości do domyślnych (pamiętaj aby usunąć wcześniej rozszerzenia z dziwnymi nazwami)
@TakieKurnaZycie: Nie masz wrażenia że po tym całym incredibar komp wolniej chodzi? Bo ja właśnie też to usunąłem poprzez ustawienia w firefox (no i odinstalowałem w program files/ incredibar) i jakoś tak procesor obciążony non stop. Filmiki na yt jak kilka kart odpalone przycinają.

A incredibar się wziął stąd że brat ściągnał minecrafta... (który i tak chyba nie działał w końcu eh daj komuś kompa..)
@Scorpio412: szczerze mówiąc ten mój komp nigdy jakiś szybki nie był więc tej różnicy nie czuję, chociaż może faktycznie jakoś trochę wolniejszy niż zwykle. W sumie i tak planuję oddać go jakiemuś znajomemu informatykowi który za jedno piwko postara się deczko "wyleczyć" całego kompa więc się tym nie martwię :)