Wpis z mikrobloga

@KamRadz: ale ogolnie audiofile to stan umyslu jak elektroda. Raz pytalem o car audio do 300zl to ostatecznie skonczylo sie na tym ze 3000 mi nie starczy w uzywanym sprzecie xD

Jak im mowilem ze nie slysze wiekszej roznicy miedzy jakimis tanimi glosnikami 2 droznymi, a odseparowanym zestawem i dla mnie w takich bas jest ok, to oni sobie wlosy z glowy wyrywali i na zawal padali xD
@menstuffpl no właśnie widzę, że takie fora to rak. Tam nie ma pytania, jakie słuchawki do 300 zł. Musisz im opisać, na czym będziesz słuchać, gdzie będziesz słuchać, co będziesz słuchać, do czego, przy jakiej gęstości powietrza i czy chcesz sobie je dodatkowo wsadzić w dupę. Jedno pominiesz, a jedyne co się dowiesz, to że jesteś zjebem i nie masz prawa słuchać muzyki xd.
@KarmelkowyKucyk żaden. Przyklad: pracowałem w gastro. Przyszła grupa ludzi w garniakach, starsi, widać, że tacy ąę. Zamówili czerwone, wytrawne wino. Nie mieliśmy w lodówce, ale mieliśmy żabke obok xD Szefowa dała 30 zł, kumpel kupił 2 wina xDDDD.
Zachwycali się, jakby pili niewiadomo co xd A był to sikacz wśród win.