Wpis z mikrobloga

Gdy pierwszy raz przeczytalem o tym morderstwie ktorego dopuscili sie muzulmanie na tych dziewczynach w Maroku pomyslalem sobie ze eee... to jakas selekcja naturalna nikt normalny tam nie jezdzi (bo to prawda akurat). Wczoraj wpadlem na film ktory krecil jeden z muzulmanow i to w jaki sposob potraktowali te dziewczyny jest po prostu wstrzasajace. Nie wierzylem w to ze mam w sobie jeszcze jakas empatie i wrazliwosc po latach na 4chan ale to bylo cos naprawde obrzydliwego co tkwi mi w glowie juz kilka dobrych godzin.

Czy jest sens ogladania takiego video? Mysle ze tak. Takie rzeczy istnieja na swiecie i byc moze kiedys bedziemy musieli sie zmierzyc z religia pokoju sami. Dobrze wiedziec do czego sa zdolni by nie zesrac sie w gacie w obecnosci przedstawicieli religii pokoju.

#islam #religiapokoju #muzulmanie #gownowpis

Homodoctus - Gdy pierwszy raz przeczytalem o tym morderstwie ktorego dopuscili sie mu...

źródło: comment_CixRuT2DI2ij2QSI9DX8bOXDl97MQSCw.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki nie bede juz mogl odpowiadac dluzej dzisiaj na Wasze pytania wiec sugeruje zwrocic sie o link do osob ktore juz pytaly o video. Wyslalem prawdopodobnie wszystkim ktorzy chcieli to zobaczyc.

Chetnie bym dodal to gdzies tutaj ale moderatorzy usuwaja to szybciej jak pedofilie z nocnej wiec jedyna droga jest PW miedzy Wami.

Pozdrawiam wszystkich i zycze wesolych swiat
Homodoctus - Mireczki nie bede juz mogl odpowiadac dluzej dzisiaj na Wasze pytania wi...

źródło: comment_1ooGmdLZCPSwMGMDSRQcegQHI9gcc7W5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@jaheira: w sumie to dosyć komiczne, że tam ucinają głowy, a tu nie można nawet głupiego linka zapostować, jakby nie było to taka cenzura polegająca na usypianiu czujności. może jakby idiota jeden z drugim to obejrzał to by się zastanowił czy warto zapraszać ich do Europy
  • Odpowiedz
  • 1
@lougramm Brak mi słów na określenie tych barbarzyńców.. Ogromny żal dziewcząt, bo z tego co widać to te dzikusy są zdolne do wszystkiego.
  • Odpowiedz