Wpis z mikrobloga

Dzisiaj sie stresuje, wiec mam mega ochote zapalic (pierwszy raz taka silna chęć od momentu rzucenia), ale szkoda mi tego czasu bez papierosow. już prawie miesiac nie pale (tabex zaczelam brac tydzien po odstawieniu papierosow), to najdłużej w mojej karierze, a palilam 10 lat. A za zaoszczędzone pieniądze kupiłam lusterko do auta co mi je jakiś dzban wyrwał XDDD
#rzucampalenie #rzucajpaleniezwykopem #papierosyfuj #chwalesie #tabex
hejk4 - Dzisiaj sie stresuje, wiec mam mega ochote zapalic (pierwszy raz taka silna c...

źródło: comment_y6H6gJckTUJV5HkwmT03lTpMOFeDEwlK.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Poranekk: nie palę i nie zapalę, jedynie dzisiaj mam silną walkę ze sobą. od prawie miesiąca ładnie pachnę, nie mogę tego zmarnować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hejk4: a ja rzuciłem bez tabletek. to wszystko siedzi w głowie, głód fizyczny mija po jednym pełnym dniu bez fajki. jak mi się chce palić biorę e papierosa z olejkiem bez nikotyny. zawsze to jakiś buszek. :D
  • Odpowiedz
@hejk4: ja równe 4 tygodnie odkąd nie pale tego dziadostwa, ten tabex pomaga coś w ogóle? Ja paliłem 8 lat i w końcu jestem wolny. Polecam książke "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" Allen Carr bardzo mnie zmotywował.
  • Odpowiedz