Wpis z mikrobloga

kupiłam 2 miesiące temu dwa dyski zewnętrzne na allegro, kurde, WD Elements od supersprzedawcy i myślałam, że będą spoko, a po miesiącu działania zaczęły odwalać tak, że nie idzie z nich nawet pojedynczego pliku usunąć bo "brak odpowiedzi", nie idzie nic wgrać bo ładowanie stoi na 0% godzinami i ani drgnie nawet jak na noc zostawiłam włączonego lapka... co za ujstwo, a dyskusji już otworzyć nie idzie :/
#allegro #dyski #komputery
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlody_czyzyk23: jak wyżej - reklamacja z tytułu rękojmi =/= zwrot. W tym konkretnym wypadku Twoje dyski mają prawdopodobnie tzw "zimne luty" i jest to ewidentna wada.
Gadaj bezpośrednio ze sklepem, nie przez allegro, i trzy razy powtórz że chcesz rękojmię ;)
@mlody_czyzyk23: zewnetrzne to rak bo raz ze zle odlaczysz dysk z usb i masz uwalone gdzies dane a dwa ze to wd

ja ostatnio ze 3 wd pochowalem roznego typu (jeden zdazylem na gwarancji) i chyba jeszcze jeden sie szykuje. masakra, nawet komp nie byl rzucany czy cos.

taki zewnetrzny usb praktycznie nie wiadomo kiedy sie zepsul, potem bylo cudowane przez dosa i badsector za badsectorem a najgorsze ze pelno jakis