Wpis z mikrobloga

#stanleybiznesu
Pewnie już wszyscy zapomnieli o tym tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla przypomnienia: niskim wkładem finansowym chce zbudować duża i prężnie rozwijająca się firmę z młodym i ambitnym zespołem ( ͡° ͜ʖ ͡°) aha i jędrnym

Zacząłem wczoraj. Strategia opiera się na handlu a raczej pośrednictwie. Inwestycja to do tej pory 2zl i ok 40min pracy. Na jednym zamówieniu zarobię 3-10 zł. Przewiduje, ze średni czas / zamówienie to do 10min.
Jak wspomniałem minęło 24godziny od rozpoczęcia i jeszcze nie udało się zarobić nic. Widzę, ze jest pewne zainteresowanie. Jeżeli przez 36 godzin będzie bez zmian to doinwestuje jeszcze środki.

Podsumowując 1 dzień:
Inwestycja: 2zl
Zwrot: 0zl
Saldo: -2zl

Wkrótce ruszymy także z tradycyjnym handlem, szukam aktualnie produktów. Zachęcam do pomocy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Inwestycja do 100zl.

Zapraszam do obserwowania tagu #stanleybiznesu
Lub czarnolistowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#biznes #wlasnybiznes #zarabianie
  • 8
@Stanley89: Niech zgadnę, to będą maszyny hazardowe albo innego typu gierki? Bo realny biznes na tak małym kapitale Ci po prostu nie wypali. Moim zdaniem nieprzypadkowo w spółce zoo minimalny kapitał to 5000 zł - to jest i tak "na waciki" bo w prawdziwym biznesie są dużo wyższe koszty. No chyba że to wszystko to po prostu dobry spam, w takim razie nie trzeba sobie zawracać głowy wpisem bo jest to