Wpis z mikrobloga

Cześć, mam kilka pytań odnośnie streetwearu. Jestem kompletnie nowy i chciałbym się dowiedzieć kilka rzeczy najlepiej od osób, które w tym trochę siedzą. Wiem, że są dropy na obuwie i ciuchy, która wyprzedają się bardzo szybko i są sprzedawane jakiś czas później o wiele drożej przez kolekcjonerów a więc pierwsze pytanie; dla osoby początkującej w temacie, powiedzmy mając 1000zł w co najlepiej celować, nie oczekuje odpowiedzi kup to i zarobisz dwa razy tyle, bo gdyby tak było to pewnie każdy by w tym siedział, ale mniej więcej gdzie mogę się dowiedzieć na co jest obecnie hype i kiedy takie dropy będą występywać. Wiem, że są gruby na fejsbuku, gdzieniegdzie już poprosiłem o członkostwo, ale w większości nie przyjmują bądź trwa to mozolnie a nie widzę innego źródła informacji oprócz tych grup dla osoby, która dopiero zaczyna więc jakby ktoś mógł pomóc w tym temacie to prosiłbym. No i najciekawsze dla mnie; jak to jest, że te same osoby na tych dropach zawsze coś kupują, to znaczy zawsze udaje im się kupić nawet jak produkty schodzą w 10 sekund? Są jakieś boty czy skrypty na autokupienie czy jak to działa? Z góry dzięki za pomoc.
#streetwear
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tyrese: Jak masz 1000zl to kup sobie cos „niszowego”, pobaw sie z basicami, chyba, że interesuje Cię zakup dwóch teesow z supreme po 400-500zl kazda. A co do pytania o dropy - tak, maja boty.

/r/sneakers
/r/palace
/r/streetwear (z przymrużeniem
  • Odpowiedz
@Utiopa: coś niszowego to znaczy gdzie mógłbym znaleźć produkty, na które jest hype obecnie? bo widzę jest tego pełno na tych stronach co podałeś, co ludzie sprzedają te same yeezy w przedziale od 220-350 dolarów
  • Odpowiedz
@Tyrese: a czemu akurat chcesz kupować coś „hajpowego”? I to za 1000zl? Bo teoretycznie nie wiem co miałbyś za takie pieniądze kupic.
  • Odpowiedz
@Tyrese: nie, z takim budżetem biznesu w tej całej zabawie nie zrobisz. Jak chcesz robic biznes, to sobie zorganizuj więcej pieniędzy - bo kupując skoki, którymi nikt sie nie interesuje za 250zl pieniędzy nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@Tyrese: kazdy kto wchodzi w streetwear od razu chce z tego robic biznes, naoglądali sie filmikow i mysla ze to takie proste. Jak cie to nie interesuje, jak nie interesuje cie styl ubierania sie i ta kultura to po prostu odpusc a nie tylko hajpowe itemki i pieniazki
  • Odpowiedz
@Tyrese: porozgladaj sie. Nie podam Ci wszystkiego na tacy, żebyś potem probówal na mnie zrobić pieniądze jako reseller.

btw; #!$%@? resellerow
  • Odpowiedz
@Utiopa: na pewno nie jak do biznesu, a jak do stylu ubierania się, musisz sam potestowac i odnalezc swoją droge w streetwearze, popatrz co sie po prostu podoba a jesli nie wiesz z czym to sie tak na prawde je to dolacz do grupek i obserwuj co sie tam dzieje a dopiero pozniej dowiesz sie od czego zaczac. Nikt ci smakow nie opowie wariacie
  • Odpowiedz