Wpis z mikrobloga

@pneumokok: @simperium: Poznań i tak jest przesycony galeriami więc nie widzę potrzeby budowania nowych. Chyba, że ludziom się wmówi - tu moja prywatna teoria spisku - że potrzebują kupować coraz więcej. Ja wolę wydawać pieniądze na ciekawsze rzeczy niż ciuchy, buty, torebki i kawę ze Starbucksa.
@okropecznie: Ano panie, ładna jest tylko Półwiejska 2. Z resztą jeśli chodzi o Poznań to nie jest tak źle bo Stary Browar i Malta jeszcze trzymają poziom

@Marmite: To znaczy, ja rozumiem, że coś takiego w jakimś stopniu ułatwia życie ale nie rozumiem tego przesytu. A może to klasa średnia w Polsce rodzi się właśnie w bólach?
@pneumokok: > bo się zakręcisz sam w swoich teoriach wkrótce

To moja pierwsza :) Jak na standardy wykopowe to i tak jestem lewakiem a my nie lubimy teorii spiskowych.

Jasne, że się kręci i że przez to ceny spadają i w ogóle jest fajnie. Tylko skąd popyt na towary tam oferowane?
@planet3437: Dobra przejrzałam wszystko jeszcze raz

Poznań Główny City Center- przypomina lotnisko.

Łacina :/

Metropolis pokazane z daleka, kontrast światło fajerwerki jeszcze, więc nie do końca wiadomo jak to wyjdzie w praniu. Ale nawet ciekawiej.

Galerii Dębiec- salon samochodowy.

Park Handlowy Franowo- jak biedronka z jednego znaleziska.

Galeria MM- coś ciekawszego, chociaż nie podoba mi się jak się komponuje z tym starszym bud z lewej. Ale z tym białym całkiem calkiem.
@planet3437: z głowy. chcę czasami się ubrać tak jak mi się podoba. :-) a przy okazji kupić silikon w ciastoramie/leroy i może złożyć reklamację u operatora. wszystko w jednym miejscu. nawet empik z kartkami pocztowymi i poczta.
@okropecznie: A mi Półwiejska się podoba. Jest zaprojektowana prosto, schludnie i bez wodotrysków - prosty budynek, który będzie pasował do okolicy. Co do MM - absolutnie nie. Imitacja piaskowca zrobiona z tandetnego materiału a cała bryła gryzie się z otoczeniem. Za kilka lat będzie to wyglądało jak szklano-betonowe potworki z lat '90 tych.
@planet3437: Chyba jestem jeszcze na etapie, że gdy spodoba mi się coś na elewacji to się jaram bez względu na to, jak potem materiał może się zestarzeć... Tzn na pewno Półwiejska wygląda lepiej niż np Par Handlowy Franowo, ale czegoś mi brakuje.
@Kacc: Skok spadochronowy, wypad do Budapesztu, kolacja w dobrej restauracji, karnet na siłownię, masaż, kurs płetwonurka

@parachutes: Przecież od tego zacząłem - od pytania skąd ten popyt się bierze i jak inwestorowi się to kalkuluje, bo (pisałem już) w P-niu galerii jest już od zatrzęsienia.