Wpis z mikrobloga

ale tak sobie myslę. michał i elfik żyją przecież dzieki reklamom na portalu ze śmiesznymi obrazkami. i oni zawsze muszą tak #!$%@?ć głupoty żeby reklamodawcy wiedzieli, że nadal warto bulić forse na reklamy tutaj. z tym że doskonale wiemy, że bez wypoków ten portal nie istnieje. jeśli nie ma użytkowników, to reklamy na tym portalu są tak potrzebne, jak biegunka kierowcom autobusów.

michał wielokrotnie pisał ile osób tutaj zagląda. mówimy o milionach odsłon każdego miesiąca.

jeżeli michał w ogóle nie reaguje na wiele próśb od użytkowników, zarówno tych o poglądach prawicowych jak i lewicowych (mówię tutaj o wiecznie #!$%@? tagach, które chyba nigdy już nie zostaną poprawione, albo psierdolone; mowię tutaj o zapraszaniu gangestrów na herbatkę i pogadankę; mam też na myśli totalnie #!$%@?ą moderację, która po prostu bawi się jak jej sie podoba itp itd).

myślę, że wielokrotne prośby do michała i jego timu nie przynoszą skutku. ten portal to zbiorowisko #!$%@? po prostu, gdzie przykład #!$%@? idzie z góry. jak tutaj ma być fajnie, skoro sami właściciele dają ci przyzwolenie na robienie głupot, no bo sami je tutaj robią.

myślę więc, że może by utrzeć nosa michałowi i jego timowi, i na przykład zamiast robić jakieś afery zbożowe i zalewać portal syferm... to może np tydzień bez logowania się? oczywiście, że wypok nie rypnie tak od razu... ale na bank coś tam w statystykach wreszcie michał zobaczy. i może zamiast #!$%@?ć o rogalach i zabawiać sie w lakonicznie wyjaśnianie afer jak ta pedofilska ostatnio... weźmie sie do roboty i chociaż trochę pokaże, że mu zależy.

póki co michał wyciera sobie użytkownikami morde w telewizji, jak to wykop tworzą użytkownicy... ale bądźmy szczerzy... tu chodzi o forse. dopóki hajs sie zgadza doputy michał będzie opowiadał bajki i nie będzie robił nic innego.

nie zrozumcie mnie źle, ja na serio mam co innego do roboty... nie przesiaduje na wykopie non stop... ale przyznam, że w zalewie szajsu ciężko już siedzieć tutaj. wiem, że można usunąć konto i w spoko, no ale przyznać trzeba, że 1 na 10 znalezisk jest ciekawa i warto tu posiedzieć.

chodzi jedynie o to, żeby michał wreszcie zakumał, że czas wziąć się do roboty, a nie opowiadać pierdoły i bajki.

proszę o sensowne i konstrukruktywne komentarze.
porozmawiajmy bez kłótni i obrażania siebie.

#mirkoprzemyslenia
#afera
  • 10
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: tak. ale miałem na mysli to, że poziom spada, ale nie koniecznie tak musi być. po prostu jeżeli moderacja ma w dupie to co sie dzieje na wypokie, to wykopowicze dla zabawy zaczynają zasyfiać ten portal, i ilość ciekawych znalezisk spada. ale przecież może być inaczej prawda? po prostu potrzebny jest ktoś, kto będzie umiał zapanować i poprowadzić taki portal. jak na razie, moim skromnym zdaniem, obecni moderatorzy + elfik
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: pewnie tak. ale wykop przeglądają też ludzie dorośli, którzy mają rodziny i pracę. dla nich często wykop to także źródło ciekawych znalezisk z internetu, a nie tylko dupeczki z wypoku i ciągle afery.
  • Odpowiedz
@kai-humai: Ja jestem czlowiekiem doroslym, ktory ma rodzine i prace. Nadal uwazam ze mikroblog jest zajebisty. A jezeli chodzi o znaleziska, to nie mam z tym zadnego problemu. To nie jest portal naukowy, a okrzykniety przez jego uzytkownikow, portal ze smiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@2_2_4-trimetylopentan: Tylko to są gówniane konto i bezwartościowy plankton, który nic nie wnosi do portalu, nie tworzy treści. Jakby czołowi dodający przestali dodawać znaleziska, wykop to odczuje. Żeby udzielać się musi być gdzie. Fajnie by było jakby "góra" sama z siebie wyszła z klarownym projektem zasad, ale na to chyba nie ma co liczyć.
  • Odpowiedz