Wpis z mikrobloga

Wypadałoby wyjaśnić pewną kwestię #neuropa
To wy jesteście rasistami. Zakładacie, że na #euroweek na pewno nie doszło do nadużyć seksualnych tylko dlatego, że podejrzani mają ciemniejszą karnację.
Zdjęcia i filmy są co najmniej niepokojące i prokuratura/policja powinny definitywnie zbadać sprawę.
Na chwilę obecną jest nagranie na którym rzekoma uczestniczka mówi, że wolontariusz przesyłał nieletnie filmy z masturbacją i zdjęcia penisa. Są zdjęcia z wolontariuszami namiętnie całującymi nieletnie (to nie są pocałunki jakie ciocia daje na powitanie). Są wpisy sugerujące, że dochodziło do child groomingu i molestowania.
Być może okaże się, że to wszystko mistyfikacja, fake news, ale to trzeba zbadać, a nie zakładać, że na pewno nic się nie stało.

Podsumowując- każdy kto w chwili obecnej twierdzi, że nic się nie stało jest rasistą (gdyby podejrzani byli biali nikt nie miałby wątpliwości, że policja powinna zbadać sprawę).

#4konserwy
  • 70
  • Odpowiedz
@nom_de_guerre:

,,Zakładacie, że na #euroweek na pewno nie doszło do nadużyć seksualnych tylko dlatego, że podejrzani mają ciemniejszą karnację. ,

Mów za siebie xd. Ja tak uważam, bo nie ma żadnego dowodu na
  • Odpowiedz
@Karbon315: Nie ma tam żadnych ofiar pedofilii xd.

I jeżeli nawet by do czegoś doszło to odpowiada za to człowiek który zrobił. W przypadku zniesławienia odpowiada osoba zniesławiająca. I to bynajmniej nie ludzie z neuropy nazywają tych gości pedofilami bez cienia dowodu
  • Odpowiedz
@nom_de_guerre:

,,Wmawiaj dalej rasisto,że pic related to tylko niewinny pocałunek jaki każdy daje jedenastolatkom.
,,

Tak, masz niewinny pocałunek w policzek który twoja #!$%@? głowa próbuje
  • Odpowiedz
@nom_de_guerre jak najbardziej szczególnie że euroweek również zgłasza sprawę na policję. Nie rozumiem tylko dlaczego różne zdjęcia prywatnych osób w tym dzieci z ich danymi osobowymi lądują na ogólnopolskich portalach z sugestią że dochodzi do pedofilii
  • Odpowiedz
@nom_de_guerre: No właśnie niepokojące nie są, ale skoro policja i prokuratura ma na to tracić czas, to już ich problem, będę się śmiał nieźle jak czegoś się dopatrzą xd.
  • Odpowiedz
@nom_de_guerre: Zakładam racjonalnie że to wszystko fake, bo warto być sceptykiem i racjonalnym człowiekiem.

I nie, od zakładania czegoś nie jest Polica/prokuratura, ewentualnie od sprawdzania miejsca zdarzenia lub przeprowadzenia śledztwa/dochodzenia xd.
  • Odpowiedz
Chodziło mi o to, że to policja jest od ustalania czy to jest fake.

Zakładam racjonalnie że to wszystko fake, bo warto być sceptykiem i racjonalnym człowiekiem.

Jesteś debilem. Racionalny człowiek taki jak ja nic nie zakłada i czego na wynik śledztwa.
  • Odpowiedz
@nom_de_guerre: Sam jesteś debilem z swoim ad personam xd
I racjonalny człowiek jak najbardziej zakłada, coś co jest racjonalne a ty nie zakładasz nic, tylko zakładasz, że gość na zdjęciach to pedofil. Każdy twój wpis sugeruje co zakładasz, więc nie kłam w tak żałosny sposób.
  • Odpowiedz