Wpis z mikrobloga

100 lat nie oglądałam wiadomości na TVP i włączyłam dzisiaj z ciekawości. Wystarczyło 10 sekund, żebym złapała się za głowę, a podczas następnych 5 minut przecierała oczy. Absolutnie nie stoję po stronie TVN i Faktów, ale to co się wyprawia w Telewizji Polskiej, to już jest obraza dla rozumnych obywateli. Rozumiem, że PiS musi dopasować sposób komunikacji tak, aby zrozumiał go jego elektorat i smutno mi twierdzić, że mamy 50% obywateli, którzy tańczą tak, jak im się zagra i nie widzą tej propagandy.

#4konserwy #polityka #pis #tvpis
Pobierz NaSmyczy - 100 lat nie oglądałam wiadomości na TVP i włączyłam dzisiaj z ciekawości. ...
źródło: comment_9xlIp2GQFy23bqLX5pDENQoRw0yGQomD.jpg
  • 11
@NaSmyczy: Ja tam jestem zadowolony akurat z tego rodzajów newsów w TVP. Dzięki właśnie nim mój schorowany ojciec przejrzał na oczy jak wiarygodne jest TVP. I myslę że nie tylko on ale i wielu starszych schorowanych ludzi co rano idzie do lekarza a potem włącza Wiadomości wieczorem
@NaSmyczy: ja u rodziców 60 lvl+ zawsze lubię z nimi pooglądać

dawno przestałem przekonywać ich że to propaganda. jak nie zgadzasz się 100% z PiS-em to jesteś za PO a to przecież bandyci

przez 3 miesiące tłukli o jakim, przez miesiące podczas mundialu tłukli jakie to TVP zajebiste i sondaże oszukujo itd itd itd. mówię rodzicom że 500+ biorą z naszych pieniedzy ale NIEPRAWDA PO KRADŁO A TO RZĄD DAŁ DLA
@NaSmyczy: teraz oglądam
- PiS wspiera onkologie,
- Po niszczyło onkologie
- pis daje 13 emeryturę
-po chciało zablokować 13 emeryturę
- pis potrzebuje na telewizje przez słowa tyska,
- Pis daje ludziom dobrobyt

kur@@a chore to jest a u samej góry siedzi ten człowiek - obejrzyj (w skrócie to jest tvp)
https://youtu.be/qifu9znhd48