Wpis z mikrobloga

Stanie się jedno z dwojga:

1. Prokuratura dotrze do molestowanych i gwałconych dzieci, oskarży fundacje i ją zamknie.
2. Prokuratura umorzy sprawę z braku znamion przestępstwa, a prawicowcy wykopkowi będą ścigani przez fundacje za pomawianie.

Prawdopodobieństwo zdarzenia nr1 oceniam na 15% zdarzenia nr2 na 85%. W pierwszym przypadku zrobię znalezisko z podziękowaniami dla prawaków w drugim będę kręcił z nich beke latami.

#euroweek #oswiadczeniezdupy #neuropa
  • 42
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Mam nadzieję, że odpowiednie służby dotrą do tych wszystkich dzbanów publikujących wizerunek dzieci na portalu gdzie duża część to nieodwracalne intelektualne stulejki.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: ok, ponawiam pytanie o księdza Jankowkiego w takim wypadku, na którego nie zawahałeś się pluć.

I koło #!$%@? mi on lata, żeby było jasne. Ale jak widzę twoje wywyższanie się z pozycji "aa co wy tam prawicowa bando debili", to trochę wali hipokryzją na mirko...
  • Odpowiedz
@Tosca303:

ok, ponawiam pytanie o księdza Jankowkiego w takim wypadku, na którego nie zawahałeś się pluć.


Sprawa Jankowskiego - kilkanaście ofiar opisujących proceder
Sprawa euroweek - 0 ofiar

Jeżeli pojawią się dowody, które mnie przekonają, jak zeznania ofiar np, to pluć będę też na euroweek.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: dobrze, trzymam za słowo. Z Euroweekiem może być taka sytuacja, że te młode dziewczęta chciały tego kontaktu i nie identyfikują się jako ofiary. Filmik z masturbacją i nudeski? To dla nich przygoda i sól dzisiejszego neta. Zbydlęcenie, ale tak jest. One mogą tego nie ogarniać. Jeśli jednak mają poniżej 15 lat, to wiadomo jak będzie to postrzegane z punktu widzenia prawa.
  • Odpowiedz
@Tosca303: Hmmm... czyli sugerujesz, że nie będzie żadnych ofiar bo się nie przyznają? Czy to już prawacka linia obrony na przypadek umorzenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak bardziej serio to oczywiście chce aby sprawę wyjaśniono, ale wysyłanie benka do 17-latki nie jest chyba przestępstwem z tego co mi wiadomo. Mam nadzieje że nie było żadnych gwałtów pedofilów na 12-latkach bo szkoda dzieci, ale jak się okaże że
  • Odpowiedz
Stanie się jedno z dwojga:

@lakukaracza_: Lol. Widzę tu jeszcze z 10 innych scenariuszy, z czego najbardziej prawodopodobny to:
Prokuratura umorzy sprawę z braku znamion przestępstwa, jedno znalezisko z tą informacją na wykopie, fundacja oleje ściaganie wykopków.
  • Odpowiedz