Wpis z mikrobloga

  • 14
  • Odpowiedz
@komtraja: ja kupiłem od człowieka który sprowadza sprzęt powystawowy. Płyta siemens(!!!) mega płyta, 1000zl, piekarnik Aeg(!!) 1000zl
Znajdziesz poprzez poszukanie na przykład na Allegro pralki Miele - Ci którzy maja Miele maja często właśnie takie sprzęty.
W kolejnym mieszkaniu również tak zrobię.
  • Odpowiedz
Z piekarników ja polecam Samsunga


@powaznyczlowiek: odradzaj Amicę, doradzaj Samsunga. Fuck logic.

@komtraja: Od wszelkich Samsungów trzymaj się z daleka. Mam w domu sprzęty Amici i nie mam zastrzeżeń (piekarnik i płyta gazowa). Mam mikrofalówkę Samsunga, która w ciągu ostatniego roku była łącznie używana może 2h jak nie mniej i już coś w niej trzeszczy przy pracy. Samsung to chyba najgroszy z możliwych wyborów w każdej dziedzinie, nie tylko AGD.
  • Odpowiedz
@komtraja: btw, kupując te sprzęty w pakiecie w Euro możesz dostać zwrot 250z - https://www.euro.com.pl/cms/az-amica-zestaw-dobrych-chwil.bhtml?link=kafel_kp

W Leroy:

- piekarnik 1320
- płyta 1420

Razem: 2740

W Euro

- piekarnik 1299
- płyta 1399

Razem: 2698 - 250 = 2448

Oszczędność: 292zł

Możesz też kupić z jakimś cashbackiem przez internet, np. w Goodie masz 1,76% zwrotu więc jeszcze byś dostał za to jakieś 45zł.

Sam tak robiłem jak sprzęty brałem.
  • Odpowiedz
Od wszelkich Samsungów trzymaj się z daleka. Mam w domu sprzęty Amici i nie mam zastrzeżeń (piekarnik i płyta gazowa). Mam mikrofalówkę Samsunga, która w ciągu ostatniego roku była łącznie używana może 2h jak nie mniej i już coś w niej trzeszczy przy pracy. Samsung to chyba najgroszy z możliwych wyborów w każdej dziedzinie, nie tylko AGD.


@Krupier: Dzieki za twój niezwykle cenny dowód anegdotyczny - tak się składa że ja
  • Odpowiedz
Dzieki za twój niezwykle cenny dowód anegdotyczny


@powaznyczlowiek: tak, bo twój taki nie jest. Mhm.

poczytac opinie na stronach


@powaznyczlowiek: w #!$%@? wiarygodne.

"u mnie (nie) dziala" to o kant dupy można rozbić ;)


@powaznyczlowiek: więc też się nie powinieneś wypowiadać.

Mam do czynienia z wieloma sprzętami Samsunga, sprzedawałem to gówno i największemu wrogowi bym nie polecił. Ale spoko, dowód anegdotyczny. Iksde.
  • Odpowiedz
tak, bo twój taki nie jest. Mhm.

więc też się nie powinieneś wypowiadać.


@Krupier: to ty zacząłeś ¯\_(ツ)_/¯ ja ci tylko pokazuje jak to brzmi - wszystko to co piszesz o Samsungu ja mógłbym napisać o Amice
  • Odpowiedz