Wpis z mikrobloga

Dowody na to, że cała ta afera to prawakoidalne urojenia i nie ma w ogóle o czym rozmawiać:

1. Niepokojące zdjęcia - nieprawda, bo było dużo innych zdjęć, więc się nie liczy i #bekazprawakow
2. Komentarze typu "sexy", "husband", "I love you", "będę czekać z otwartym oknem" - nieprawda, bo małolaty się często #!$%@?ą w nauczycielach, więc #bekazprawakow, a w dodatku jakaś dziewczyna nagrała filmik broniący Euroweeka
3. Na rzeczonym filmie pada informacja o przypadku molestowania - nieprawda, nie było żadnego molestowania, bo molestującym był Chorwat a nie Murzyn, więc #bekazprawakow
4. Wykop usuwa znaleziska i rozdaje bany - to też nieprawda, bo... nieprawda i już, widocznie był powód! #bekazprawakow
5. A w ogóle to u was Murzynów biją, chciałem powiedzieć w Kościele też są przypadki molestowania, czyli seksualny podtekst warsztatów szkoły liderów to oczywista nieprawda. I tradycyjnie #bekazprawakow
6. Na dodatek, jakby komuś było mało, to pod którymś znaleziskiem pojawił się rasistowski komentarz. I to jest ostateczny dowód, że wszystko nieprawda i prawackie urojenia. #bekazprawakow

Czy pominąłem jakieś inne twarde dowody na obronę Szkoły Liderów?

#euroweek #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
  • 23
typowe miejskie kamery w 99% nagrywaja totalnie bezuzyteczne i nic nie znaczące zdjęcia, wiec jeśli na jednym z nich nagra sie cos co powinno wzbudzic zainteresowanie to powinniśmy to zlać


@alienv: Jeśli zainteresowanie wzbudziła czynność dokonana przez Murzyna albo lewaka, to tak, powinniśmy to zlać. Jeśli zainteresowanie wzbudziła czynność dokonana przez księdza, to w żadnym wypadku nie.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Z poważaniem,
#neuropa
@Mirrak: troche jednak ma sens, bo to ze na innych zdjeciach nic nie wiac to nie znaczy ze na 1/100 zdjec czegos nie widac. zdjecia z tego samego miejsca wiec podobnie jak kamera miejsca ( ͡º ͜ʖ͡º) kazdy robi x zdjęć z wyjazdów i finalnie x/100 z tego są coś warte ( ͡º ͜ʖ͡º)
@xniorvox:

,,Jeśli zainteresowanie wzbudziła czynność dokonana przez Murzyna albo lewaka, to tak, powinniśmy to zlać. Jeśli zainteresowanie wzbudziła czynność dokonana przez księdza, to w żadnym wypadku nie. ,,

Aha, czyli znowu hasty generalization i przypisywani mi poglądów, których nie mam? :v
Aha, czyli znowu hasty generalization i przypisywani mi poglądów, których nie mam? :v


@Mirrak: Ke? Nie pisałem nawet do Ciebie. W ogóle nie przypominam sobie żebym Ci kiedyś jakieś poglądy przypisywał...

miło że zrzuciłeś z #czarnolisto ( ͡ ͜ʖ ͡)


@alienv: Nie zrzuciłem, bo w ogóle na niej nie byłeś, chyba że już dawno i zapomniałem.

Nie mylicie mnie z kimś przypadkiem? :)
Nie zrzuciłem, bo w ogóle na niej nie byłeś, chyba że już dawno i zapomniałem.


@xniorvox: Probowalem edytowac kilka literówek z mojego wpisu po ty jak go dodałem i się nie dało mimo że to było zaraz po i zlałem bo pewnie #czarnolisto , aż mnie ktoś zawołał i dało się odpisać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@xniorvox:

Niepokojące zdjęcia - nieprawda, bo było dużo innych zdjęć, więc się nie liczy

Było dużo innych zdjęć więc te niepokojące są ok xD Tylko neuropek potrafi popisać się takim chochołem.

małolaty się często #!$%@?ą w nauczycielach (...) w dodatku jakaś dziewczyna nagrała filmik broniący Euroweeka

Tak samo jak #!$%@?ą się w księżach. Oglądałeś ten film? Tam dziewczyna wspomina o zdjęciach z penisem i aktem masturbacji.

nieprawda, nie było żadnego molestowania,