Wpis z mikrobloga

@Mirrak: Żeby byćdokładnym to ja cię nie zczarnolistowałem. Ale fakt, uciekam od dyskusji z tobą, bo boję się rozmawiać z ludźmi, którzy nie kierują się logiką tylko jakąś swoją pokręconą wersją rzeczywistości. W dodatku non stop zaprzeczają sami sobie.

Każdy normalny człowiek wie, że dowody musi zaprezentować ten, który stawia tezę. Tym bardziej, jeśli teza jest atakiem na kogoś lub cos ( w tym przypadku instytucje). Ale TY nie widzisz nic
@Cooldawg: Wiem, że nie ty konkretnie.

,,Ale fakt, uciekam od dyskusji z tobą, bo boję się rozmawiać z ludźmi, którzy nie kierują się logiką tylko jakąś swoją pokręconą wersją rzeczywistości.,,

Czyli boisz się rozmawiać sam z sobą? No spoko xd.

,,Każdy normalny człowiek wie, że dowody musi zaprezentować ten, który stawia tezę,,

Nom i tobie się to nie udało xd

,,. Tym bardziej, jeśli teza jest atakiem na kogoś lub cos
@Mirrak: > Nom i tobie się to nie udało xd

przecież ja nie muszę nic udowadniać, bo to nie ja postawiłem twierdzenie.

Jakie ty masz argumenty? Że ja postawiłęm tezę mówiąc, że nie masz dowodów na swoją? Czy ty wiesz co to jest teza?

Udowodnij mi brak logiki, bo ja udowodniłem jej brak u ciebie, albo zamilcz i nie ośmieszaj się już.
@Cooldawg: Ty postawiłeś twierdzenie i ty musisz udowodnić, że Kk nie ma największego problemu z pedofilami :v

,,Udowodnij mi brak logiki, bo ja udowodniłem jej brak u ciebie, albo zamilcz i nie ośmieszaj się już.,,

Nie udowodniłeś tego, jedynie pokazałeś, że sam nie wiesz co to logika xd.