Wpis z mikrobloga

#afera #neuropa #bekazpodludzi #bekazlewactwa #euroweek #4konserwy #wykop

Typowe zachowanie NEUROPKA :

Opiekun wysłał 16-latce zdjęcia prącia na wyjeździe finansowanym z UE !!! - ZAKOP - oszukujo to ksiondz pewnie

Karpie mają za mała powierzchnie do pływania w markecie !!! - WYKOP szkalują biedne zwierzątka. #polityka
źródło: comment_gDgNoGZisbDQ5wbrpzTgmSEUh605GYjx.jpg
  • 25
16-latce


@xeerxees: Myślałeś, że to może tu leży problem? xD Do Kościoła pretensji nie mamy ani za dobieranie się do 16-letnich ministrantów, ani do dużo młodszych (bo za to pretensje można mieć tylko do konkretnych osób, od których rozliczenia są sądy), tylko za wieloletnie (wielowiekowe?) ukrywanie tego procederu na masową skalę na granicy prawa.
@Hound Wiem, chodzi tutaj jedynie o zwiększenie czujności rodziców. Ja nie odpowiadam za wpisy innych użytkowników, nie jestem kolektywistą. Gdzie niby wrzuciłem jakieś foty? Tylko dałem link do YT który był publiczny gdzie uczestniczka się wypowiadała o tej imprezie.
Ukarani przez bandę gimbusów spamujących ich zdjęciami bez ocenzurowanych twarzy? Chyba ci się role w życie pomyliły, od tego jest policja i sądy


@Hound: przecież dokładnie to robicie wy hipokryci na #bekazkatoli - 24/7 tostujecie jakieś ch#jowe historie, zdjęcia i domysły nt księży i KK. Może się pochwalisz ile spraw zgłosiłeś na policję i do prokuratury?

Bo pewnie żadnej jak typowy hipokryta
@utopjec w Polsce wykładowca wyleciał z uczelni za werbalny seksistowski żart w kierunku 23 letniej studentki, tutaj mamy do czynienia z wysyłaniem nagich zdjęć i filmów nastolatce przez opiekuna, jeśli dziewczyna zdecyduje się zeznawać raczej tak, mamy tu przekroczenie prawa.