Wpis z mikrobloga

@JohnLenin: Ja się ze swoim #!$%@?łem ponad godzinę. Okazało się, że zamiast ThrustmasterJoystick i ThrustmasterThrottle elite zaczął używać wspólnej nazwy dla obu urządzeń ThrustMasterWarthogCombined. W folderze z profilami masz plik bindings loading errors, zobacz tam, może Cię to naprowadzi.
@TrueGrey: Tak. Jeden trick jaki zazwyczaj pomaga to mieć włączone wszystkie urządzenia, które są podbindowane pod profil, bo inaczej wczytuje jakiś domyślny. Ale customowego nie zapomina, tylko ładuje go jak są obecne wszystkie urządzenia. Witamy w 2018 roku :D
@khurghan ja już się zabezpieczałem, że zrobiłem backup folderu z profilami i jak mi się wywalały, to wyłączałem ED i nadpisywałem zawartość właściwego folderu backupem ; ) Ale to jest żenujące, że gra, która prosi się o HOTASa ma przez cały czas ten sam problem z bindowaniami.
@MarcinusZ: No niestety, nie obsługuje większości x52, np. nie mam w ogóle przycisków T1-T6.

@khurghan: W folderze "Bingings" mam tylko plik StartPreset.start. A gdzie miałeś wpisanego tego Warthoga?
Już nie wiem co robić, zainstalowałem na nowo sterowniki, odpalam Elite bez steama i z trybem administratora i dalej nie działa...