Wpis z mikrobloga

#sekretariat #heheszki
A najlepsze to jest jak wbija do mnie bez pukania taki Kajtek lvl 8 i z uśmiechniętą miną cwaniaczka mówi:
"No witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
Niby przyszedł zobaczyć czy się nie znalazły klucze kolegi, ale ja wiem, że on przyszedł sobie ze mną pogadać :>

Nie wiem skąd się biorą takie pozytywne #dzieci ale też bym chciała swoje wychować w ten sposób:)
  • 100
  • Odpowiedz
@emilkos8: a rodzice nic z tym nie robią? Dla mnie to jest niepojęte że dzieciaki mają efajki warte kilkadziesiąt złotych. przecież sami sobie tego chyba nie kupują?
  • Odpowiedz
@kokrys: Temat rzeka. Kiedyś też byłam w szoku jak rodzice mogą lekceważyć takie aktywności u swoich dzieci. Ale duża część rodziców woli wypierać problem i udawać, że nic nie widzi.
  • Odpowiedz
jak rodzice mogą lekceważyć takie aktywności u swoich dzieci


@emilkos8: Widziałem przypadek, gdzie 11-letni gówniarz upiera się, że on chce elektronika na gwiazdkę. Ojciec już powoli traci cierpliwość, bo temat wraca co parę dni, ale te żądania znikąd się nie wzięły. Podobno "wszyscy koledzy już mają".
  • Odpowiedz
Niby przyszedł zobaczyć czy się nie znalazły klucze kolegi, ale ja wiem, że on przyszedł sobie ze mną pogadać :>


@emilkos8: zaprawdę powiadam Ci, ten wyrośnie na Chada.

  • Odpowiedz
@emilkos8: Ja nie wiem, czy to jest jakieś miejscowe nasilenie patologii, czy to się już powoli robi normą, ale w tym przypadku na pewno wpływ ma fakt, że dzieciak jest mocno wyrośnięty i zadaje się ze starszymi od siebie. Taki 11-latek w ciele 15-latka, a że większość dzieciaków w sąsiedztwie jest starsza, to się kumplują. No i zaczynają się takie historie. Pewnie nagadali mu, że to nic złego i moda
  • Odpowiedz
przynajmniej tyle że mają świadomość że te prawdziwe fajki to gówno


@ccoznasieniem: Elektronik też. Nikotyna uzależnia. Zresztą, jaki jest sens przeliczania zdrowia na pieniądze?
Potem lekarzowi możesz wciskać ile chcesz, a i tak będzie za późno( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz