Wpis z mikrobloga

Mircy z #warszawa, macie może do polecenia sprawdzoną ekipę remontową? Mamy mieszkanie na Bródnie 36 m2 do totalnego remontu, włącznie z wymianą instalacji elektrycznej i hydraulicznej. Fajnie by było znaleźć ekipę jedną, która robi wszystko, ale jak znacie dobrych speców tylko od jednej dziedziny, to też dawajcie. Zależy nam na tym, żeby byli to ludzie sprawdzeni i słowni. Z góry dzięki!
#remontujzwykopem #remont
  • 14
@portugalka Branie ekipy do całości to niezbyt dobry pomysł, bo coś będzie spieprzone prawie na pewno. Jeżeli zależy Ci na jakości to lepiej brać polecanych speców do poszczególnych robót. Więcej zamieszania, ale efekt lepszy.
Jakbyś potrzebowała kogoś od łazienek to mogę polecić kogoś bardzo dobrego, aczkolwiek nie wiem jak z terminami.
@robertx: Prawie wszystko. Wymiana elektryki i bezpieczników, wymiana rur, położenie podłóg, gładź, sufity podwieszane, cała łazienka, cała kuchnia. Jedyne co raczej nie będzie wymieniane to okna i kaloryfery.
@portugalka mam takiego co zrobił mi całe mieszkanie że stanu deweloperskiego. Przedstawiał ściany krany elektryke i grzejniki. Czysty terminowy nie pije i nie pali. Generalnie zrobił jak trzeba. Z 5 mieszkań robił po znajomych co znam i każdy jest zadowolony. Z terminem pewnie kilka miesięcy