Wpis z mikrobloga

Moja pierwsza fifa od 6 lat i po 2 miesiacach mam dosc. Nic poza handlem mnie tu nie cieszy. Naprawde skrypty i handicapy tak obrzydzaja ta gre ze szok....jeszcze jakby to markowali jakos, dozowali ale nie po co... do trzech razy sztuka i pora sprzedac wszystko z klubu potem na allegro coinsy i gre. Dzieki mirki za pomoc....czas na RDR2
#fut
  • 10
  • Odpowiedz
@Orzelasty: Jakbyś chciał jeszcze pograć to Ci powiększę tę listę ( ͡° ͜ʖ ͡°) już kilku mireczkom pomagałem a Twojego posta najzwyczajniej nie widziałem nigdy.
  • Odpowiedz
@Orzelasty: z drugiej strony handlowanie bez radosci z gameplayu nie ma sensu. Moze i dobrze ze nikt Ci nie rozszerzyl listy, bo jeszcze bardziej bys zamulal na markecie, a to nie jest tego warte. Ja ze swojej strony powiem, ze myslalem, ze jestes jakims handlarzem bo ciagle pytales o to i myslalem ze to do "biznesowych" kont, dlatego to zlewalem. Wybacz, chociaz nie wiem nawet czy pokrywamy sie platformami. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Veyn: Nie jestem handlarzem ( wogole zle mi sie to kojarzy z branzy motoryzacyjnej) tylko zwyklym mirkiem ktory po kilku latach łudzil sie ze fifa sprawi mu radosc...i najgorsze jest to ze czasami sprawia nawet jak przegrywam ale fajne mecze i akcje sie robi...
  • Odpowiedz
@Orzelasty Te pytania o rozszerzenie listy stały się codzienną tradycją tego taga. Szkoda, że nikt nie rozszerzył, ja też niestety x1. Jak chcesz sobie popykać na luzie, to może sezony online drużynami?
  • Odpowiedz