Wpis z mikrobloga

LOL Lisk wrzuca filmiki jakby chciał edukować emerytów którzy z komputerem nie maja nic wspolnego. https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=JR4_RBb8A9Q to chyba oczywiste że każdy developer chcący skorzystać z platformy do dappsów i zrobić własną aplikacje na blockchainie zna takie podstawy. To pięknie pokazuje że oni nic konkretnego nie mają @gaxda mógłbyś podrzucić link do materiałów gdzie są jakieś techniczne aspekty sidechainów liska ? ale takie stricte techniczne a nie jakaś grafika pokazująca że bedzie można to zrobić. Bo coś znaleźć nie mogę...
#kryptowaluty #lisk
  • 18
@Rihter: Wunika z tego że sprzedał trochę mniej niż 25%.
Zostało mu 3,2mln to ma interes żeby go spompować. Przy obecnej cenie nie jest w stanie sprzedać nawet niewielkiej części gdyby chciał. No to jedyne na co może liczyć to odległy koniec konsolidaci, powrót całego rynku do trendu wzrostowego. Myślałem że więce większości już się pozbył.
@Ben-Jammin: Z zasady tak tylko Lisk Academy nie jest skierowane wyłącznie do developerów, rzekłbym nawet, że dokładnie odwrotnie.
Może i mógłbym tylko po co Ci te informacje? Lisk (według Ciebie) umiera i takie informacje nie powinny Ci zaprzątać głowy.
@Ben-Jammin: Już Ci mówiłem, nic dla Ciebie nie będę robił. Jesteś największym trollem na tym tagu i aż dziw, że poświęcam czas, żeby Ci odpisać
Jak Ci się nie podoba Lisk, lepiej byłoby jakbyś robił wpisy z lepszymi alternatywami platform sidechain/dApps, byłoby to z korzyścią dla Ciebie i dla społeczności wykopu.
@gaxda: gaxda przestan pierdzielic glupoty :) gdyby takie informacje byly to dumnie bys je tu prezentował ;) ( i ja tez bym je znał, umiem poruszac sie w internecie) oczywiscie pytanie o te dane bylo retoryczne i mialo na celu sprawdzenie co powiesz a efekt jest taki jak przewidywalem ;) pozdrawiam ;p
@gaxda: wiem ;) a moze odpowiesz mi na to pytanie: czym zajmuje sie Max skoro nie ma doswiadczenia na kierowniczym stanowisku i nie potrafi w ogole prgramowac ? Slyszalem ze dowodzi odzialem UX ale do tego tez trzeba okreslonych umiejetnosci w tym znac jezyk na ktorym sie pracuje w tym przypadku js. A on nawet nigdzie nie pracowal w zyciu stad moje pytanie :)