Wpis z mikrobloga

@BajerOp: Raczej próbowałam trafić w Twoje upodobania i przypuszczam, że się nie pomyliłam choć i tak się nie przyznasz. Notatki to swoją drogą... Niektórzy obowiązkowo muszą być ''naznaczeni'' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak z tą karteczką, to przede wszystkim była metafora. Tego też nie ogarnąłeś. Oj głupiś Ty głupiś...
@BajerOp: To samo co Ty? O kurcze, to wychodzi na to, że Ty nawet czytać nie potrafisz, skoro twierdzisz, że to to samo :v Może powinnam pisać mniej żebyś nadążał? Albo rozkładać na sylaby? Mów co potrzebujesz, ja jestem bardzo wyrozumiała, postaram się zejść na Twój niski poziom. Nawet na podłodze się położę jak będzie trzeba, żeby Ci łatwiej było ʕʔ
@BajerOp: Kończysz, bo twój niski poziom nie pozwala ci kontynuować rozmowy. Z każdym kolejnym komentarzem się pogrążasz. Ale przynajmniej jest się z czego pośmiać. :D I tak jestem ordynarna, szczera i bezpośrednia. A jak nie masz dystansu do siebie, masz kompleksy, niską samoocenę i w dodatku zaczynasz potem płacząc, że to ktoś inny się do ciebie ''#!$%@?ł'', to jesteś z automatu na przegranej pozycji :)
@BajerOp: Nope. Już napisałam żebyś przescrollował i przeanalizował. To nie jest trudne. Gdyby było tylko o tradycji (gdzie i tak dłuższy czas pisałam głównie z ironią, dla żartu), to nie byłoby tej dyskusji. No chyba, że masz jakieś rozdwojenie jaźni i nie wiesz co piszesz czy coś, to zwracam honor. Choroby się nie wybiera.