Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki. Mam dla Was świąteczne #rozdajo moich Łotrów – drugie i ostatnie w tym roku. Ostatnio było z Waszej strony bardzo duże zainteresowanie grą, więc postanowiłem przeznaczyć dla Was jeszcze 2 nowe egzemplarze. Plusujcie, a w środę rano podam dwóch szczęśliwców

Gdyby zainteresowało Was o czym są Łotry, zapraszam na stronę mojego sklepu KLIK
Jeśli ktoś nie wierzy w swoje szczęście, a chciałby na Święta dorwać Łotrów w bardzo dobrej cenie i z darmową dostawą, to mam dla Was kod rabatowy MIRKOŁAJ – wpiszcie kod i zobaczcie co się stanie :)

Dobrego tygodnia
gzf- - Dzień dobry Mirki. Mam dla Was świąteczne #rozdajo moich Łotrów – drugie i ost...

źródło: comment_LpZ7NfX1mmuZ5qnNnkokVGhrQKqqTBLd.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@kAdi: mi sie bardzo przyjemnie gralo 1v1 z dziewczyna wieczorami. Szczerze mowiac to nie wyobrazam sobie grac w wiecej niz 1v1, moglbym nie ogarnac tego :D uogolniajac rozgrywka przypomina wtedy jakas gre w stylu TCG
  • Odpowiedz
@kAdi: ja poki co tylko 1v1 gralem, ogolnie rozgrywka zalezy od tego jakie karty sie trafia. W 1,5 tygodnia chyba z 5 partii gralismy i regrywalnosc duza, bo jest limit kart na stole przez co mozna kombinowac co wylozyc a co odrzucic ze stolu itp.
  • Odpowiedz
@kAdi: gralem zarowno 1v1 jak i w 4 osoby i gra sprawdza się w obu konfiguracjach. Gra ma dosc rozne karty wiec regrywalnosc jest na calkiem fajnym poziomie.
Rozgrywka przy 2 osobach to stawiałbym na ponad 15 minut. Dla 4 moze to byc nawet godzina. Dużo zalezy od kart jakie wejdą na początku.
Moim zdaniem przedłużanie rozgrywki 1v1 przez większą ilość złota potrzebnego raczej nie ma sensu, bo w pewnym momencie
  • Odpowiedz
  • 1
@gzf- bardzo fajna gra! Wygrałem któreś z rozdajo, przekonywałem znajomych do zagrania i gdy już zagraliśmy to tak gramy raz na jakiś czas! Polecam
  • Odpowiedz