Wpis z mikrobloga

Typowy dialog Konona z Suchodolskim:
-----------------------------------------------------------

K: - yyyyy #dziendobry państwu. Kochani moi!
K: - Ja się pytam sie co sie stałosie?
M: -...i ogólem całe tee... no
M: - a ty co jak się #!$%@? zesrałeś przy bramce i ogółem CAŁE TEE i...
M: - i ogółem przepraszam że tak powiedziałem ale to prawda
M: - yyy i ogółerm bo jak szedł od tereski to całe te no i w ogóle i sie zesrał
K: - (konon płacze) yyyy bo pan jezus kce już mnie do nieba zabrać
M: - dobra już tam nie płacz #!$%@?
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@The_Pelek Nie, wolę jazz ale i tak uważam, że ambitniejszym zajęciem jest walenie gruchy niz #!$%@? życia na oglądanie jakichś starych głupich prostakow nie majacych nic do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@Dyafol: A ja i słucham jazzu (Coltrane'a pewnie nawet nie znasz ale nie przeszkadza ci to w lansowaniu się) i oglądam dwóch meneli i się z tego powodu nie wywyższam nad innych, ani nie uważam by moje życie z tego powodu było lepsze od życia innych osób. I tak wszyscy #!$%@? zdechniemy jak psy, a świat będzie zataczał błędne koło aż do usranej śmierci Wszechświata. Wiesz czym różni się historyk od
  • Odpowiedz
@Dyafol: A ja się dziwię, że się przejmujesz życiem ich widzów. Swoją drogą, po #!$%@? słuchasz jazzu, jak mógłbyś sam tworzyć własną muzykę? Moim zdaniem ambitniejszym zajęciem jest walenie sobie gruchy niż #!$%@? życia na słuchanie jak jacyś murzyni dmuchają w trąbkę, bo nic innego (poza ćpaniem, ewentualnie) w życiu nie umieją robić.
  • Odpowiedz
@Dyafol: xDDD Ale wiesz że zgaszenie kogoś to właśnie sprawienie że nie chce się komuś z kimś dyskutować? xD

ja tej pani nie zgwałciłem, po prostu zmusiłem ją do obcowania płciowego


Tak czy siak dzięki za kulturalną (w miarę) rozmowę, ale nie zmienia to faktu że dalej jesteś dzban. xD
  • Odpowiedz
@boboli90210: No wiem, że Coltrane, ale jakie bluzgi Suchodolskiego, o co chodzi? Ja po prostu piłem do faktu że gościu się lansuje a pewnie nawet nie zna kogoś takiego jak Coltrane, nie wiem co ma z tym wspólnego Struś. xD

Zresztą, nieważne. xD
  • Odpowiedz