Wpis z mikrobloga

Czy w takiej cenie kamera cofania w nocy będzie jako tako funkcjonować do parkowania?


@tomekpxp: jak sobie dostawisz halogen z 400W jako oświetlenie do cofania to będziesz mieć super obraz:)
  • Odpowiedz
@tomekpxp: moim zdaniem nie. Jakość nagrania jest gówniana, a na smiesznym ekraniku nic nie widać. Dostałem to kiedyś w prezencie, a że lokalna mentalność zabrania dodania paragonu to musiałem bawić się z opychaniem tego na olx.
  • Odpowiedz
@tomekpxp: kupiłem jakiś czas temu na ali kamerkę cofania specjalnie z ledami, żeby dawała cokolwiek w nocy. No i przyznam, że #!$%@?, bo ledy świecą na tyle mocno, że w nocy kompletnie nic nie widać, podejrzewam, że bez nich i z oświetleniem samymi światłami cofania byłoby dużo lepiej. zastanawiam się nad zaklejeniem LEDów jakąś folią przyciemniającą XD

A taki zestaw z wideorejestratorem w tej cenie to raczej #!$%@?, numerów raczej się
  • Odpowiedz
Jeżeli liczysz na dobry wideorejestrator w cenie do 200 PLN to musiałbyś dołożyć do Viofo A119, ja kupowałem na autorejestratory.pl i sobie chwalę z tym że zainwestowałem w model A129 Duo GPS właśnie ze wsteczną kamerą
  • Odpowiedz