Wpis z mikrobloga

#bitcoin #kryptowaluty

Siedzę w kryptowalutach od bardzo dawna, praktycznie od początków tego tagu gdy BTC był jeszcze po 40 USD ( wtedy jeszcze nie kupowałem BTC bo uznawałem to za jakiś token do gier ) Kupowałem BTC trochę później okolice 200-250 USD za 1 BTC. Z długiego okresu czasowego uważam że BTC charakteryzuje się powtarzalnością. Inwestorzy zbyt szybko chcą zysków stąd używanie dźwigni i złudne myślenie że BTC da zarobić w tydzień. Ten rynek należy obserwować w długim okresie czasowym. a w długim okresie czasowym mamy ciągle te same schematy. W mojej ocenie BTC nie spadnie poniżej szerokiego przedziało 2500-3000 USD za 1 BTC i nastąpi powoli odbicie i w ciągu 3 lat ustanowimy kolejne ATH.

Niestety czas pokazał że myślenie życzeniowe się nie sprawdza. I BTC nie dąży za życzeniem wielu inwestorów lecz kieruje się prawami rynkowymi popytu i podaży a także globalnymi podstawami fundamentalnymi oraz siłą medialnych wiadomości , fejk newsów. BTC poddaje się również panice inwestorów.

Jednak w długim okresie moim zdaniem BTC faktycznie będzie dążylo do ceny 1 mln USD ale nie nastąpi to tak szybko jak się spodziewają wszyscy. TO będzie raczej okres 20-40 lat zanim do tego dojdziemy.
  • 4
  • Odpowiedz