Wpis z mikrobloga

@DziewczynaMirka:

Zresztą zastanawia mnie, dlaczego uważasz, że wszystkie kobiety myślą w ten sam sposób?


byc moze dlatego ze 90 % z nich na pytanie o znaczenie wygladu odpowiada cos w stylu "nie jest wazny/ wystarczy ze facet jest zadbany/ najwazniejszy jest charakter"

a jesli juz patrza na wyglad - to podobaja im sie faceci inni niz wszyscy, a nie typowi przystojniacy xD no #!$%@? wlasnie widac

lol, żeby kogoś skomplementować, to
@Pawlikowski-33 To ja Ci powiem, co ja uważam. Wygląd jest ważny, ale oprócz tego, że każdy ma swój gust, to są jeszcze rzeczy nieco ważniejsze. A są nimi pewność siebie, inteligencja i odpowiednia gadka, którą nawet ciężko jest opisać. Zresztą tak samo ciężko jest sprowadzić relacje międzyludzkie do takich prostych czynników jak wygląd. Mi się niejednokrotnie podobali mężczyźni, którzy byli niezbyt atrakcyjni fizycznie, ale byli bardzo inteligentni. No ale wiesz, ja ich
@DziewczynaMirka:

ale oprócz tego, że każdy ma swój gust,


ta juz ja widze ze ten wasz rozny gust w praktyce xD wiekszosci podobaja sie faceci tacy jak ze zdjecia - z mocno zarysowana, szeroka szczeka, OP moze nie jest to 100 % chadem bo dosc mlodo wyglada ale sama madrze napisalas, ze to kwestia czasu

Mi się niejednokrotnie podobali mężczyźni, którzy byli niezbyt atrakcyjni fizycznie, ale byli bardzo inteligentni. No ale
@Pawlikowski-33 Szczerze? Nie widzę sensu, żeby kontynuować tę rozmowę, bo masz się za osobę, która wszystko wie. Szczególnie o kobietach. Mocno siedzą w Tobie jakieś stwierdzenia, które wieją jakimiś stereotypami.
Życzę Ci powodzenia w byciu miłym chłopakiem, bo póki co słabo Ci to idzie XD Za dużo w Tobie negatywnych emocji w stosunku do kobiet i myślę, że to da się wyczuć na żywo.
Ja wciąż uważam, że nie ma nic złego