Wpis z mikrobloga

#csgo Dobra obejrzalem pare godzin rozgrywki w tym BR wiec pozwole sobie na pare slow ;) Bedzie #niepopularnaopinia, bo mi sie podoba :P Kompletnie inny BR niz wszystkie inne i az dziwne ze ludzie pokochali za te odmiennosc Fortnite, ale w csgo juz im wszystko przeszkadza.

-Tablet i system kupowania jest swietny - wreszcie jakis BR gdzie bronie nie leza co 5 metrow luzem, tylko prosta sprawa masz kase to taki amazon przyszlosci dostarcza Ci dronem sprzet. Cos zupelnie innego, jakas swiezosc w tym trybie, zwlaszcza ze sam tablet i drony mozna sobie jeszcze ulepszac.
-Tablet i oznaczenie przeciwnika - mimo ze mapa mala i tak uwazam ze fajnie, nie ma nic gorszego niz gra na wielkich mapach fortnite/pubga gdzie 90% czasu nie spotykasz nikogo bo nie masz pojecia gdzie sa ludzie. Tutaj postawiono na czesciowa jawnosc (pokazuje tylko obszar, nie konkretne miejsce) wiec nikt nie bedzie kampil w krzaku 3 dni i czekal na ostatniego do zabicia. Zdecydowanie na plus, bo stawia to walke na 1 miejscu.
-Oznaczanie miejsca startu - Sam nie wiem, ani mi nie przeszkadza, ani nie uwazam tego za cudowny pomysl. Ale jest to cos nowego wiec ostatecznie na plus. A jeszcze wiekszy plus to brak tych glupich spadochronow, gdzie w fortnite na pcozatku 2 minuty lecisz na miejscowke.
-Ekonomia - jest spoko, chociaz jakos malo rzeczy do kupienia w tablecie, wydaje mi sie ze zbyt ograniczyli wybor broni. Samo zdobywanie kasy jest okej, niby ciagle ja masz ale zawsze ciutke brakuje. Fajne ze sa misje poboczne w grze zeby zdobyc kase (zakladnicy) albo miejscowki ktore mozemy odblokowac placac np 500 dolcow i dopiero tam jest skrzyneczka.
- Ammo i Bronie - ludzie narzekaja na to ze to walki na pistole/smg. A co chcielibyscie zeby kazdy mial od razu kalacha i gra trwala 30 sekund? ;) Fajne jest to ze ciagle brakuje ammo (chociaz samo zbieranie po 1 sztuce to kompletna pomylka - stoisz i klikasz jak duren) i ze ciezko sie dorobic lepszej broni. Na plus tez opcja z podkladaniem paki, te male bombki - takie to typowe dla csgo, ale uzyteczne i w takiej rozgrywce (chocby paka do rozwalania sejfu, podkladasz pake i uciekasz kawalek ale 30s pilnujesz zeby nikt do twojego sejfu potem nie podszedl - spoko)
-HP - zdecydowanie za malo, wydaje mi sie ze po 200HP i 200 keva byloby duzo lepszym rozwiazaniem. Walka bylaby dluzsza. Oczywiscie start z np 100/100 albo 200/0 bo na poczatku zbic 400hp to bylby dramat z pistolem z 10 nabojami ;)
-Mapa - troche uboga, widac ze starali sie zeby byla w miare roznorodna, jest jakis bunkier, jest woda, troche lasu no ale majstersztyk to to nie jest ;) Do poprawy zdecydowanie. Tak samo wielkosc mapy i ilosc graczy - bedzie ciezko, ale te 30 osob chociazby by sie przydalo zdecydowanie.
-Misje dodatkowe - fajnie ze na mapie mozemy znalezc dodatkowa misje w stylu "zabij konkretnego gracza". Niby #!$%@? ale jakies urozmaicenie to jest.
-Rozgrywka no jest ciut drewniana, jak drewaniany jest csgo od zawsze. To nie cod, brakuje tej dynamiki czy chocby glupiego wspinania sie na plot itd. Ale mi to nie przeszkadza jakos (tzn brak wspinania tak, dynamika nie) bo czego sie mozna spodziewac po csgo? No wlasnie tego bo taka ta gra jest od zawsze.
-Drony - jeszcze o dronach chwilka, mega jest to ze zamawianie czegos wiaze sie z ryzykiem wytropenia nas. Musimy decydowac, gorsze eq ale full kampa, czy jednak wezmiemy cos lepszego ale dronik doprowadzi wroga do nas.

Takze podsumowujac jak na moje gra jest bardzo fajna. Nie wiem skad fala hejtu, chyba dlatego ze co by Valve nie zrobilo maruderzy zawsze sie znajda, po czym odpala i tak ceesika ;) Pamietajcie ze to tylko dodatkowy tryb, ktory w dodatku dostaliscie za darmo i ktory dopiero wystartowal i na pewno bedzie dopieszczany. Jak podejdziecie do tego ciut bardziej na luzie to mozna sie dobrze bawic.

Kwestie f2p i czitow pomine - mam nadzieje ze Valve albo usunie wbijanie prime recznie i zostawi prime tylko jako platna wersja, albo faktycznie wprowadzi takiego antyczita ze banuje na sama mysl o odpaleniu haksow.
  • 15
+

(chociaz samo zbieranie po 1 sztuce to kompletna pomylka - stoisz i klikasz jak duren)

@GlobalEliteShop: HODL E no ale generalnie trochę za dlugo te otwieranie skrzynek zamawianie dronów etc trwa dla tak dynamicznego i małego BR
wybieranie startu lipa za dlugo trwa. powinno być 5 sekund i jak nie to losuje albo wszystkim losuje i cześć.

mapa wcale nie jest uboga no chyba, że z wyglądu( ͡° ͜
source 3


@Arcyksienciuniu: 2 nie ma a ten o 3 marzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


wiadomo ze masz racje, ale podobno s2, serwery i nowy antyczit maja byc zrobione chwile po hl3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ooo i to sa wiesci! dawac moje kury :D uwielbiam je klikac zeby chodzily za mna, zrobic sweterkowy gang kur i sobie pomykac po inferno xD