Wpis z mikrobloga

@KobyleCaco:

za to że ona się naśmiewa, ty ją bezpodstawnie poniżasz.

Przeczytaj to zdanie jeszcze raz, powoli. Zwłaszcza się wysil na fragmencie "za to, że" a potem zestaw to z "bezpodstawnie".

@gansevudei:
Ja tu tylko to zostawię dla potomnych, oprócz twojego bezpodstawnego chamstwa, wypierania faktów i braku zdolności logicznego myślenia, możemy się jeszcze pośmiać z twojej hipokryzji.
k.....a - @KobyleCaco:
za to że ona się naśmiewa, ty ją bezpodstawnie poniżasz.
Prze...

źródło: comment_onZObPDDMIYAETulQvRBQM1NOe2Pd4Y9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@kraglapyrka to do mnie zarzut? Przecież to mnie tu obrażają. starasz się mnie obrazić, a nic nie zrobiłam by obrazić ciebie. Wstawiłam według mnie śmieszne zdjęcie typa z ocenzurowana twarzą, który wygląda jak wyjęty z używanego tu mema (faceta z fotki nikt nie broni xD) i przypisałam go do tagu, tyle z mojej strony. Jeżeli nie uważasz że ludzie tak wyglądający są pod tagiem przegryw, to po prostu omin post na
  • Odpowiedz
@gansevudei: Nie wierzę, że dalej się upierasz przy tym, że nikogo nie obrażasz. Gdyby ktoś wrzucił tutaj twoje zdjęcie, opisał z jakiego jesteś miasta i powiedział, że w sumie to #bloniara, porównał w komentarzach do pseudo-intelektualistki, bawił się z innymi wykopkami w zgadywanie jaki memiczny kierunek, ktoś tak śmieszny jak ty może studiować, przyznał, że się do ciebie nie odezwał bo miałabyś pewnie traumę do końca życia,
  • Odpowiedz
  • 2
@kraglapyrka porównaj może co broniący go ludzie piszą o mnie, naprawdę zgadywanie jego kierunku studiów i tagu pod którym się udziela to coś strasznego? Jeżeli cenzura jest niewystarczająca by zapewnić mu anonimowość to mój błąd, ale intencje miałam czyste
Raczej bym się nie popłakała, ale jeśli kiedyś się tu znajdę to wspomnę twoje słowa :)
  • Odpowiedz
@gansevudei: Nie staram się ciebie obrazić kochaniutka, bo obrażanie ludzi przychodzi mi nader naturalnie i nie muszę robić do tego podchodów. Gdybym cię rzeczywiście chciał obrazić, to i ja i ty byśmy o tym wiedzieli. I nie musiałabyś przypuszczać, że `próbuję` to zrobić.

Większość osób, która wypowiedziała się o tobie mniej niż pochlebnie oparła się o obraz ciebie, który sama namalowałaś - to "nasz" (skoro już mnie wrzuciłaś do jednego wora z resztą, to spasuję z oponowania) jedyny punkt odniesienia w kwestii tego jaką osobą w rzeczywistości jesteś. A w tym wpisie jawisz się jako jędza.

Tak jak pisałem - wrzuciłaś zdjęcie jakiegoś kolesia (cenzura jest na tyle nieudolna, że gdyby nawet był ubrany w jakiś casual streetwear, to i tak możnaby go z łatwością rozpoznać po szczęce, okularach i włosach) na jeden z największych gównotagów na serwisie, gdzie w co drugim wpisie ludzie toczą żółć i jad do innych ludzi. Tag, który bardzo dużo osób przegląda chyba po prostu z nudów, i z którego wpisy mają sporą tendencję do lądowania w gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedna z osób pod twoim wpisem implikuje osobie ze zdjęcia bycie cwelem, inni ateizm, "freethinkerstwo", alternatywizm i bycie przegrywem. Wszystkie te
  • Odpowiedz