Wpis z mikrobloga

Ktoś wie jak się wycofuje telefoniczne zgody marketingowe w Idea Cloud? Jak ostatnio dzwonił do mnie telemarketer z nową propozycją nie do odrzucenia to wspomniał że mam zgody marketingowe. Mówił że w każdej chwili mogę je wycofać, nawet przez telefon w trakcie tej rozmowy. To mu mówię to poproszę, wycofajmy a on, #!$%@? #!$%@? w dupę #!$%@? dość szybko zakończył rozmowę bo wiedział że prowizji z tej rozmowy mieć nie będzie. Dlatego szukam opcji wyłączenia zgód marketingowej na stronie. Pisałem już do nich na FB w tej sprawie ale też nabrali wody w usta, mimo że wyświetlili wiadomość to nie odpisali.
#ideabank #banki
  • 3
a zadzwonić na ich infolinię to nie dasz rady? świat to nie fb...


@uhu8: Lepiej mieć wszystko na piśmie. Już kiedyś heyah przyłapałem na tym że w necie odznaczyłem wszystkie zgody marketingowe a jak przyjechał kurier umowę podpisywać to wszystkie zgody, ładnie podrukowane, pozaznaczane, gotowe do podpisania.

Btw. w końcu odpisali na FB. Kazali pisać "wniosek" jako wiadomość w centrum informacji.
@Hodofca: e, to u mnie w mbanku był wyższy level. Na pisemnej nic nie było pozaznaczane, ale i tak dzwonili. W końcu któryś konsultant przyznał, że mają jakiś drugi level zgód i faktycznie - jak powyłączał, to od 10 lat nikt do mnie nie dzwoni.