Wpis z mikrobloga

@solo_ta: w cudzyslowie masz inna wersje

Mi codzi o to,ze pare lat temu wchodzac na rodziny az serce sie krajalo kiedy marzeniemiem starszej schorowanej pani byla kurtka,jedzenie na swieta itp.Teraz czytajac opisy rodzin to jest smiech agd agd agd telewizory,telefony,markowe buty i torebki,kosmetyki,remonty domow,dachow i to w takich rodzinach nierobow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SkorpionX: napisalem to jeszcze w miare lajtowe.Chodzi o zalozenie szlachetnej paczki,kiedys chodzilo o co innego wystarczy poczytac starsze wywiady itp. Mialo to ducha.Dzis to roszczenie .obok mnie w tamtym roku rodzina dostala taka paczke ludzie przed 30 ,3 dzieci ,mieszkanie socjalne oczywiscie nie ptacuja tylko spacerki po centrum miasta ciagle.I takowa sytuacja jest w co drugi opisie rodziny.zaraz wrzuce link rodziny z tego samego miasta a ty mi napiszesz czy oni
  • Odpowiedz
@nbaed: > ponieważ 13 miesięczny synek potrzebuje jeszcze mamy . Rodzina utrzymuje się jedynie z wypłaty Pana Piotra emerytury Pani Krystyny oraz dodatków z MOPS, które wystarczają ledwo na utrzymanie całej rodziny.

ma trójkę to po #!$%@? im czwarte skoro tak jest bidnie?
Utrzymuja się z wypłaty kolesia (2,5-3netto pewnie min) + emerytura pewnie z 1k netto + mops z 500zł(?) + min 1500zł z 500+ + zwrot z podatku w
  • Odpowiedz
@nbaed: oł gurwa "Pani Mirosława (61 l.) i pan Franciszek (59 l.) zamieszkują wraz synami Tomaszem (37 l.), Krzysztofem (33 l.) oraz Jarosławem (31 l.)." 2 dorosłych rodziców + 3 dorosłych dzieci i im dej....
  • Odpowiedz
@nbaed: qurwa ile tam jest rakowiska "Pani Karolina (31 l.) i Pan Stanisław (43 l.) wychowują czwórkę dzieci: Sylwię (9 l.), Franciszka (5 l.), Marcina (4 l.) i Konrada (2 l.). Pani Karolina jest w ósmym miesiącu ciąży."

Musiałzrezygnować z pracy, aby pomóc żonie w domu i w opiece nad dziećmi.

rozumiecie MUSIAŁ :), do skroni mu broń przystawiali.
  • Odpowiedz