Wpis z mikrobloga

#wlosy #pomadowaglowa #modameska

Kupiłem próbkę suavecito firmę hold clay - powiem wam ze póki co jest zajebiscie, wszystkie glinki przyklepywaly mi włosy i (mam najcieńsze włosy na świecie - potwierdzone info) wyglądałem jak szczur, tutaj ładnie wszystko nie opada i nie klei się, włosy są sucho-wilgotne jak przy glinkach, nakłada się zajebiscie, lepsze w #!$%@? niż jakies layrite cementy i apothecary 87, kupie sobie chyba puche całą i idę wyrywać #rozowepaski #wygryw
  • 12
@Dipolarny: a87 próbowałem wczoraj, ciężko mi się to nakładało i opadało wszystko strasznie (jestem chorym #!$%@? który chce robić quiffa glinkami przy cienkich włosach) i wychodził mi ulizany side part - dodatkowo strasznie śmierdzi wilgocią i cementem (?) a miało być mango i wanilia, czytałem na necie ze ostatnie partie są zepsute, może dlatego

Orient nie mam jak zamówić próbki, całej puszki w ciemno nie zamówię, layrite cement mial być zbawieniem
@uwielbiamnalesniki layrite nie próbowałem także ciężko mi powiedzieć, a87 mam i wyraźnie pachnie tym co powinno, tzn. w puszcze pachnie bo na włosach niewyczuwalne. Mi ta pomada pasuje z tego powodu, że daje efekt suchego matu czego stałe poszukuje w pomadach. Próbki są spoko bo właśnie niektórym praktycznie wszystko dobrze siada a mi niekoniecznie. Trzeba szukać czegoś co dobrze z Twoimi włosami współpracuje.

Pomady idealnej jeszcze nie znalazłem, choć już niewiele brakuje