Wpis z mikrobloga

W którym sklepie polskim legitnie można kupić OnePlus 6 albo 6t w miarę normalnej cenie? Koniecznie polska dystrybucja, nie chce żadnych gearbeatow czy banggodoow, nie chce ryzykować jakichś problemów ze sprzętem, gwarancja czy innymi pierdoł, wolę dopłacić te 2 stowy. Proshop? Proline? Coś innego? #telefony #oneplus
  • 15
wolę dopłacić te 2 stowy.


@fajnybananek: Raczej więcej niż te dwie stówy. Na takim powiedzmy x-komie, oneplus 6 w wersji ze 128 gb pamięci kosztuje 2799 zł. Na gearbeście zapłaciłem za niego ~1750 zł. Czyli 1049 zł taniej. Biorąc pod uwagę, że były akurat promocję na 11.1 i zakładając, że nie chciałoby Ci się czekać kolejne okazyjne obniżki to teraz stoi po ~2090. Nadal te 700 zł taniej, które można by
@Widzet x kom to nie ma co patrzeć bo ich ceny to jest jakaś masakra, OP6 6/64 znalazłem za 2200 najtaniej, 6t, bodajże 6/128 za 2350. Btw najciekawszą jest oferta x-kom która już jakiś czas śledzę i widzę że od co najmniej połowy października OP6 6/64 jest na promocji z 2700 na 2500 :D ciekawe czy ktoś się nabrał
@fajnybananek: Ano chyba, że tak. Widzę, że rozeznanie zrobiłeś konkretnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zaryzykowałem gearbesta, telefon przyszedł i jestem zadowolony. Ale tak obiektywnie to dopiero po roku będę się mógł chyba wypowiedzieć czy nie było awarii itp. No w każdym razie powodzenia, gdzie byś nie kupował :)
@fajnybananek: jak faktura to tylko amazon
ja kupiłem miesiąc temu za niecałe 600EUR wersja 8-128GB (bo pamietaj ze dochodzi rożnica w VAT pomiedzy DE a PL
ale full legit, dostalem fakture w dniu wysyłki do pobrania, nawet było przeliczone w złotowkach ile ten VAT wynosi
@fajnybananek: za 2200 zł to bez faktury z alledrogo. Niestety, tak jak kolega napisał @Widzet najlepiej kupić z Chin na promocji. A jak dostaniesz od jakiegoś janusza fakturę z alledrogo to wątpie, że zrealizuje gwarancje, bo "telefon zawilgocony" lub uszkodzony mechanicznie. Zresztą dzisiaj gwarancja to loteria.
@fajnybananek: @tomtom92: Też kupowałem z Amazona z fakturką. Wszystko super sprawnie. Telefon przyszedł w 3 dni, faktura do pobrania ze strony amazona. Tylko żeby kupić na fakturę z amazona trzeba mieć europejski numer NIP czyli z przedrostkiem PL. Jeżeli nie masz takiego to ja bym proponował zakup z proshopu :D Dobre ceny, są oficjalnym dystrybutorem, dostaniesz normalną polską fakturę i gwarancja u producenta. Na amazonie jest gwarancja amazona, czyli zazwyczaj
nie chce ryzykować jakichś problemów ze sprzętem, gwarancja czy innymi pierdoł, wolę dopłacić te 2 stowy. Pro


@fajnybananek:

No ale skoro wolisz z Polski legitnie i z gwarancją to zrozumiała sprawa. Tak Ci tylko trochę mącę gdybyś jednak nie b


@Widzet:

2018 ludzie wciąż myślą, że kupione w Polsce to jest 'legalniej' i gwarancja się lepiej sprawdzi. XD
@Hatespinner: kto powiedzial ze legalniej? Po prostu mam kilka powodów:

1. Wole dac wiecej za telefon i nie czekac na niego w miesiace az laskawie dojdzie. Nie daj Boże zeby byla w uszkodzonym stanie i potem dochodź swoich praw. Nie mam doswiadczenia z zagranicznymi sprzedawcami, zwłaszcza Chinczykami, nie chce miec pierwszych doswiadczen przy wydatku 2k+, co jest dla mnie mimo wszystko sporą kwotą
2. Po prostu lubie czasem dopytac sprzedawcy o
1. Wole dac wiecej za telefon i nie czekac na niego w miesiace az laskawie dojdzie. Nie daj Boże zeby byla w uszkodzonym stanie i potem dochodź swoich praw. Nie mam doswiadczenia z zagranicznymi sprzedawcami, zwłaszcza Chinczykami, nie chce miec pierwszych doswiadczen przy wydatku 2k+, co jest dla mnie mimo wszystko sporą kwotą


@fajnybananek: To samo będzie w polskim sklepie, tylko będziesz wysyłał do Polaka a on do oneplusa albo chinola.