Dziś o godzinie 18 naszego czasu Indykpol AZS Olsztyn rozpocznie rewanżowy mecz z wicemistrzem Grecji PAOKiem Saloniki w pucharze CEV. Aby awansować do 1/8 Pucharu CEV brakuje nam dwóch wygranych setów. Oczywiście mozemy takze wygrac 3:2 i awans też mamy zapewniony. W nastepnej rundzie czekać będzie bardzo silna druzyna z Rosji czyli Kuzbass Kemerovo wraz z paroma gwiazdami z reprezentacji. Aby polecieć nad Mongolię trzeba jednak zaprezentować dzisiaj bardzo dobrą grę w Salonikach. Przeciwnik bardzo dobry, w drużynie wiodącymi zawodnikami są Wenezuelczyk Ivan Marquez, Kubanczyk Jimenez, Gkortsaniouk, Filippov czy Shafranovich. Dzisiaj dalej chyba nieobecny będzie Mitar Djuric, no i na ławce nie wiem dlaczego zobaczymy najprawdopodobniej brązowego medalistę ostatnich mistrzostw europy Aleksandara Okolicia z Serbii. Ostatni mecz w Olsztynie byl bardzo zaciety. Bylo sporo błędów ale emocji co nie miara. Wynik byl 3:1 dla nas, ale rownie dobrze moglo byc na odwrót. PAOK wydaje się podchodzić do nas w miarę na pewniaka (bez lekcewazenia ale z myślą,ze u siebie mogą normalnie awansowac i pokonac AZS w max 4ech setach). Ciekaw jestem czy pomogą im w tym greccy kibice, których hala moze pomiescic 10.000. Bardzo ciekawy mecz, godzina 18:00, transmisja na LaolaTV.
#siatkowka #plusliga #cev #pucharcev
  • 8
@Nagor: Taki,że możemy wygrać tylko dwa sety i przegrać mecz, albo wygrać mecz ale dopiero po tie-breaku, czyli że tak i tak możemy awansować. W pucharze CEV jest trochę inny system rozgrywek i awansów. A za LaolaTV płacić trzeba dopiero za premium i jakość HD.