Wpis z mikrobloga

@Manah: @maniakbitcoin: Pojawi się ale nikt z nas go nie kupi na ICO. Scamy Larimera są tak rozchwytywane że nie ma publicznych ICO. EOS został wyprzedany w całości na preseale. Im się to opłąca, ważna jest pierwsza pompa. Nawet teraz jest spro wart dla pierwszych inwestorów. Po wejściu na rynek już lipa trochę, ale można się pakować, zależnie od tego co to będzie.
@Manah: Nie wiem, ale myślę że to byłby złoty strzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj prezentacja koncepcji EOS inwestorom. Wiadomo było że to wystrzeli, nie ważne że scentralizowane. Coś nowego. On się nie bał czy nie pójdzie w centralizację za bardzo. Inni po troszkę w tą stronę zmierzali z każdym coinem coraz dalej. Larimer przeskoczył kilka kroków do przodu bez udawania - serwery :D
Musi wymyślić coś
cyberpunkbtc - @Manah: Nie wiem, ale myślę że to byłby złoty strzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tuta...
@Manah: Dlatego ja uważam że research na ICO jest gówno warty. Co z tego że jakiś projekt ma genialą koncepcję i założenia, jeżeli ekipa za nim stojąca po prostu go nie zrobi, będzie ściemniać, oleje itd.???
Liczy się to kto ten projekt robi. Sprawdzony człowiek o którym wiesz że ten projekt zrobi i potrafi go innym sprzedać :D