Wpis z mikrobloga

Mam dwa pytania dotyczące Nike Huarache. Natknąłem się na nie dziś przypadkiem, i w sumie nawet mi się spodobały. Wpisałem sobie w gugla, żeby zobaczyć jak to wygląda cenowo.

Po pierwsze, one występują w jakiś dwóch różnych odmianach? Bo widzę, że jedne ciutkę się różnią od drugich, pic rel. Pomijam już fakt że te które wrzucam ze screenem są oznaczone jako dziecięce, tak mi wygodniej było pokazać roznice XD

Po drugie, orientuje się czy w #krakow dostanę je gdzieś w jakiejś normalnej cenie? Przykładowo na worldboxie są za jakieś 350zl, a podejrzewam że jak pójdę do Sizeera to tam zapłacę za nie z 500.

#streetwear #buty #nike
AST0N - Mam dwa pytania dotyczące Nike Huarache. Natknąłem się na nie dziś przypadkie...

źródło: comment_IXuvUBZYGRPW2XIxLpaUrvfBobWy0urw.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@AST0N: możliwe że to po prostu nowszy i starszy model.

Myślę, że w sizerze nie zapłacisz więcej niż w worldboxie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AST0N: te po lewej to sa zwykle hurache, a te po prawej to sa ultra hurache. Roznia sie wykonaniem, cena, oraz jeden sa low, a drugie sa mid.

Sam mam Hurache Ultra triple black ale rzadko w nich chodze, bo az mi #!$%@? wstyd w nich gdzies wychodzic:
- klej sie wylewa zewszad
- straszliwie latwo sie gniecie material i robi sie cracking doslownie po jednym wyjsciu
- moj prawy
  • Odpowiedz
  • 1
@Miyazaki zwykły hurache = run hurache. Każdy go kojarzy i każdy go ma dlatego nazwałem go zwykły ))¯_(ツ)_/¯

Tak, Footlocker sprzedaje chińskie podróby.
  • Odpowiedz
@Miyazaki: Czemu nie kupić sobie obu - Huarachów i tych kozackich limitowanych? :D Swoją drogą, jest jakaś stronka gdzie właśnie można śledzić jakieś premiery butów albo poszukać modeli nie oklepanych przez gimnazjalnych streetwearowcow? ;)

@Zhukov: Tyle ze takie 350 cbln to w sumie nieduża kwota jeśli chodzi o buty wiec jako taką pare do śmignięcia raz w tygodniu mógłbym je kupić. A jak będzie dużo kleju to zawsze
  • Odpowiedz