Wpis z mikrobloga

Co Was powstrzymuje przed samobojstwem? Macie bliskich, których nie chcielibyście tym skrzywdzić? Boicie się bólu? #depresja #samobojstwo Ja niestety jestem w związku więc na razie to odpada. Myślę czy nie dokonać sabotazu tak, aby mnie znienawidziła. Tędy będę wolny.
  • 31
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: ja jestem u kresu.Jednocześnie chciałbym mieć kogoś bliskiego, ale jednocześnie wiem że to presja przez którą mogę zostać uwiązany na tym świecie. Jak jesteś sam, to przynajmniej możesz w 100% sam decydować o swoim życiu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Najgorsze w tym wszystkim jest to, że każdego dnia jest tak samo #!$%@? i niestety będzie tak już do końca. A nawet gdy próbujesz coś zmienić to kończysz jak bohater tragedii antycznej, którego los został przypieczętowany w momencie narodzin.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast chrzanisz głupoty. Cała masa rzeczy jest dobra w moim życiu przez tak idiotyczne zbiegi okoliczności, że aż trudno uwierzyć. To nie znaczy, że wszystko jest różowe, czy że nie ma problemów. Każdy ma czasem chwile słabości i myśli o głupich rzeczach, ale największe znaczenie ma to, jak jesteś do tego wszystkiego nastawiony. Kiedyś myślałem, że to głupoty i bullshit sprzedawany na szkoleniach motywacyjnych za gruby hajs, ale odkąd nieco zmieniłem swoje
  • Odpowiedz