Wpis z mikrobloga

Czaicie, że kiedyś chciał mnie wyruchać pedofil? xD miałem z 16 lat i poszedłem do sklepu i po pizze. Pizza w łapie, idę sobie a jakiś gość z 50 lat woła i pyta gdzie jest coś tam, odpowiadam grzecznie itp zagadał ze on tu przejazdem i nie ma nikogo i czy uwaga napije sie z nim piwka bo akurat ma dwa xD Ja głupi pomyślałem kurde, gość sam, święta za kilka dni to wypije z nim piwko, poszliśmy obok sklepu do parku, dał mi piwko w puszce zamknięte, no i sobie pijemy. Wszystko było ok , dopóki gość nie podał mi swojego numeru i nie zaproponował, zebym szedł do niego i w ogole wyjechał z nim do niemiec bo jest w #!$%@? bogaty i kupi mi nowe buty, no i ogolnie ze widzi, ze moje buty już stare i takie duże i w ogole wszystko mam chyba takie duże XDDDD, obiecał nawet, że kupi mi nowy telefon jak z nim wyjade, tylko mam rodzicom nie mowic xD elegancko wyminieliśmy sie numerami, obiecałem mu ze sie odezwe na nastepny dzień itp i #!$%@?, gość wydzwaniał jeszcze kilka miesięcy, nawet mi życzenia przysłał na na sylwka XD Teraz z perspektywy czasu to zaluje, ze go nie #!$%@? na psy, ale w sumie bylem kretynem i dalej jestem #oswiadczenie #zwyrolegg edit a no i z 5x powtorzyl ze jestem fajny chlopak
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniczek97:
dziewczynę chciał wyruchać pedofil:

ehh bardzo mi przykro z tego powodu.. ehh musisz mieć jakiś uraz... ehh jak będzie ci smutno to zapraszam na kawę, będziesz mogła mi się wyżalić...

faceta chciał wyruchać
  • Odpowiedz
@Jamniczek97: >zebym szedł do niego i w ogole wyjechał z nim do niemiec

Po przeczytaniu tego doszedłem do wniosku, że to mogłoby skończyć się czymś więcej niż bolcowaniem.

  • Odpowiedz