Wpis z mikrobloga

kurde mam mały problem, wczoraj monitor ładnie wszystko wyświetlał, dzisiaj była aktualizacja jakaś do NVIDIA GeForce experience i mam taki szary, jakby zamglony obraz

a jak zmieniam ustawienia kolorów w panelu sterowania NVIDIA to zmienia się na 0.5 sekundy podczas przesuwania tych kursorów i potem znowu się zmienia na taki zamglony

niech ktoś rzuci pomysłem gdzie można pogrzebać? to chyba raczej nie ustawienia monitora, bo ładnie działało, tylko właśnie któryś program mi zamglowuje(xD) obraz chyba

#komputery #pomoctechniczna #pytaniedoeksperta
niochland - kurde mam mały problem, wczoraj monitor ładnie wszystko wyświetlał, dzisi...

źródło: comment_hK86JrjkqIFNoNwvYYDbaF5hCaDmLyTa.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@niochland: zmieniło Ci pewnie zakres kolorów rgb. Poszukaj ustawień "pełny zakres" i "ograniczone" - sprawdz przy którym ustawieniu masz prawidłowe kolory. To ustawienie powinno być w zakładce "rozdzielczość".
  • Odpowiedz
@wektor420: robię to, to samo, a nie mam żadnej appki do sterowania kolorami poza fluxem, wyłączyłem go i nadal szare wszystko więc to chyba nie jego wina xD

@Stefaniak91: no wszystko ładnie pięknie, ale te jasności i kontrasty to ja mogę sobie sam zmienić, tylko że właśnie nie mogę tego zrobić
ustawiam kontrast na kurde 100% i po 0.5 sekundy mi się sam z automatu zmienia

@Quarel: poświatę i
  • Odpowiedz