Wpis z mikrobloga

Debile z moderacji darkw zablokowały mi konto, ponieważ pewnie wystraszyli się, że chcę tutaj pokazać prywatne wiadomości od modka Hase który mi proponował założenie tematu o gold vipie i nagabywanie innych userów żeby chcieli zrobienie tej rangi. A ranga była gotowa już długo przed założeniem tematu z pytaniem czy ją robić. Sam kupiłem na darkw tylko super vipa. Elite vipa dali mi sami i obiecywali gold vipa za pół darmo za napisanie tego tematu https://darkw.pl/uwagi-dotyczace-forum-f43/moze-gold-vip-t52008.html Teraz mam pewność, że oni na bank śledzą wykop i to na bieżąco, bo kilka dni temu zacząłem tu pisać nawet ich broniąc. W piątek jeszcze normalnie mogłem się logować na darkw a dzisiaj już nie mogę. I to wszystko dziwnym trafem zbiegło się z momentem jak napisałem tutaj publicznie, żeby mnie (cytuję) gorąco przeprosili jak forum wróci, bo inaczej mogę coś powiedzieć na temat pw jakie dostawałem. Dzisiaj przyznam, że się #!$%@?łem i wkleiłem tutaj link do archiwum z rozmowami. Post został bardzo szybko usunięty przez moderatora. Wątpię żeby modkowie na wykopie tak nadgorliwie śledzili ten tag więc zapewne ktoś to z darkw tutaj siedzi i zgłasza takie niewygodne posty. Pewnie to czytasz fenix więc wsadź sobie w dupe te moje konto. Od 200zł nie zbiednieję aż tak, żeby nie mieć do co gara włożyć. Ale wiesz że będę specjalnie obserwował czy któryś z was nie zaloguje się na mój profil https://darkw.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=6674 żeby wykasować wiadomości prywatne :> Data ostaniego logowania jest widoczna więc jak będziecie próbowali kombinować to sami się wkopiecie.
#darkw
#darkwarez
  • 13
  • Odpowiedz
@Tiano_Monster: To trzeba było zakamuflować nazwę swojego konta i przypalić głupa, że piszesz w imieniu Tiano, ponad to przed tym nim to tutaj oznajmiłeś, to ktoś już pisał tutaj o twoich układach (rozejrzyj się a może znajdziesz ten temat) ale nie z hase tylko o ile pamiętam z fenixem a konkretniej, że nakłonił cię do założenia durnego tematu o nazwie gold vip.
  • Odpowiedz
@Sniper512: Nosz szerloku, sam bym na to nie wpadł... Uwierz, że potrafię sobie zresetować hasło i zrobiłbym to gdyby się dało. Żaden mail z resetem hasła nie przychodzi. Tak jakby mi maila też zmienili. Fenix mi nie odpisuje a napisałem nawet na tego maila do zgłoszeń o łamanie praw autorskich abuse@darkw.pl :D Poczekam jeszcze do wieczora i założę nowe konto ale nie chciałbym żeby mi bana na ip dali a prosić
  • Odpowiedz
@Robocop666: Logowałem się tylko o 20:30 i to używając tego samego hasła, którego próbowałem użyć ze 20 razy wcześniej i nie działało. Folder z wiadomościami wyczyszczony. Nie ma nic, nawet moich pw z września gdzie wysyłałem ludziom linki do różnych plików. Fenix tłumaczy się wczytaniem starej bazy danych co jest bezczelnym kłamstwem o czym sam dobrze wie. Nawet nie chce mi się pisać co o nich myślę bo kładę się spać.
  • Odpowiedz