Wpis z mikrobloga

@Epos_o_Laskotkameszu: Sztuczna klasyfikacja. Oba sa indo-europejskimi symbolami solarnymi. Symbole germanskie nie sa "zle". Wydoroslej i skoncz te szkolna walke z "nazistami". Jak rozumiem wytriggerowales sie z powodu symbolu z manifestacji. Dla mnie jeszcze wieksza porazka jest jesli ktos z kregow antify (a znajac twoje poglady tak zakladam) probuje podwieszac sie pod poganstwo. Jestes w tym samym punkcie jesli chodzi o radykalizm, ale symetrycznie po przeciwnej stronie.
  • Odpowiedz
@BudkaStonogi: W GIMP-ie.
@Tiwaz: Ta infografika nie jest wartościująca, jakbyś nie zauważył. Sam lubię Czarne Słońce, zresztą na poprzednim koncie nawet przez chwilę miałem na avatarze. Wydoroślej i przestań wszędzie szukać antify.
  • Odpowiedz
@Tiwaz: @Epos_o_Laskotkameszu: Dla mnie Sonnenrad/"Czarne Słońce" pozostaje interesującym przez swą (głębszą) symbolikę znakiem, ale nie lubię jego użytkowania przez jakichś neonaziolskich głupków, którzy gdzieś w latach 90. XX wieku (e. chr.) przypomnieli sobie o tym charyzmatycznym symbolu, który niekoniecznie kojarzy się ludziom tak szybko, jak "pajęcza" swastyka czy inny krzyż celtycki w białym okręgu na czerwonym tle, i zaczęli użytkować go tak, jak im kiedyś Himmla przykazała. (
  • Odpowiedz
@Epos_o_Laskotkameszu: Oczywiscie, ze miales intencje wykazania, ze to drugie nie nalezy laczyc z pierwszym. Juz nie wspominajac o "SS" i Himlerze. Czyli obrazek A dobry, a B ten zly.
@Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala Dla mnie tak samo irytujace jest jak tzw. narodowcy uzywaja takich symboli jak i ich odpowiedniki po lewej stronie. W pewnym sensie EposCostam nim jest. W pewnym, bo nie ma cojones jak oni. Moze tylko wklejac memy, jakie bohatersko robi w
  • Odpowiedz