Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal7: @RandomowyMirek: @hitherto: @Akira: a skąd w takim najtańszym wiedzieć jaka właściwie jest temperatura? :D może głupie pytanie ale przygotowuje pierwszą wyprawkę.

Patrzącz na skalę na takim podgrzewaczu jak w linku nie wiem jak powinienem go ustawić aby temperatura była w sam raz.

https://allegro.pl/oferta/canpol-elektryczny-podgrzewacz-do-butelek-premium-7688551179?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
@Esseker352: nie ma chyba super precyzyjnych podgrzewaczy - ja temperatuję sprawdzałem termometrem na podczerwień. Jeśli jeszcze nie kupiłeś to zrób to, przyda się nie raz (temp dziecka, jedzenia, wody w wanience) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michal7: @RandomowyMirek: @hitherto: @Akira: a skąd w takim najtańszym wiedzieć jaka właściwie jest temperatura? :D może głupie pytanie ale przygotowuje pierwszą wyprawkę.


@Esseker352:
Za pierwszym razem - metodą prób i błędów. Potem, jak już ustawisz to pokrętło na "odpowiednią" temperaturę, to go po prostu już więcej nie ruszasz, bo i po co?

Nie ma też znaczenia, ile to właściwie jest ta "odpowiednia" temperatura. Weź pod uwagę, że
Nasze mamy praktykowały metodę wychlapania paru kropel mleka na przedramię, zanim się poda dziecku.


@Esseker352:
@RandomowyMirek: a wodę w wannie łokciem, i ja przy drugim dziecku robiłem tak samo - serio, łobuz nie ma termometru żeby Ci robić reklamacje jak będzie 39 zamiast 37, jak dla Ciebie nie jest za gorące ani za zimne, to dla niego też nie będzie. Zresztą po miesiącu czy dwóch naprawdę się to robi na