Wpis z mikrobloga

Miał ktoś do czynienia z #fotel UNIQUE APOLLO? Można jakieś real foto albo chociaż opinię o nim? Bo zainteresował mnie a mało opinii, z desperacji piszę do ludzi jak jakiś jehowy :/ Szukam czegoś dla siebie do domu ale już mnie łeb boli od oglądania tego całego badziewia w chorych cenach... Tag przejrzałem ale tam raka można dostać, ludzie polecają krzesła z jyska i mówią, że mega dobre. Zlitujcie się i powiedzcie mi co mam kupić do 1,5K bo mi łeb eksploduje.
  • 2
  • Odpowiedz
@anidarozaw: Bardzo dużo osób pisze posty tego typu, a jako, że sam bardzo długo szukałem krzesła dla siebie, to może podpowiem co nieco na bazie własnych doświadczeń.

Krzesło znajdziesz praktycznie w każdym zakresie cenowym, ale wg mnie są 4 najważniejsze:
1) do 200zł - proste lub kiepsko wykonane np. te z wiecznej promocji jysk z 400 zł na 200 zł (proszę niech nikt tego k** nie kupuje)
2) 200 zł -
  • Odpowiedz
@anghelus: O kolego... Ale Cię szanuję za to, co napisałeś. Doceniam, że zechciałeś pomóc. Myślę, że Twój wpis będzie mega przydatny innym zagubionym, którzy szukają czegoś dla siebie. W każdym razie, dziękuję. Wszystkiego dobrego! :)
  • Odpowiedz