Wpis z mikrobloga

Muszę naprawić zbitą szybkę w Galaxy S3 Neo. Telefon ma już swoje lata, a naprawa pochłonęłaby w sumie (bo jeszcze baterię trzeba wymienić) 210 zł, do tego aparat przestaje łapać ostrość. Dlatego zacząłem się zastanawiać czy nie warto dorzucić trochę i kupić nowy. W sumie w interesującej mnie półce cenowej znalazłem Samsunga Galaxy J3, Xiaomi Redmi 6A i Redmi 5, Huawei Y5, Y6 oraz P9 Lite. Brać coś z tych, czy szukać czegoś innego? Na co zwrócić uwagę? Ma duże znaczenie czy to będzie android 7.0 czy 8.0?
Przez ostatnie 7(?) lat korzystałem z telefonów Samsunga i jestem do nich przyzwyczajony, ale jestem otwarty na nowe doświadczenia, więc producent raczej nie ma dużego znaczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Smartfona używam tylko do muzyki, internetu i okazjonalnie zrobię jakieś zdjęcia albo odpalę pdf książki czy dokumentu na uczelni.
#technologia #telefony #samsung #xiaomi #huawei
  • 7
@KubekMleka ogarnij sobie honor 7a, mi a2, psmart, Nokia powinna też już mieć coś ciekawego w tej cenie, do tego jeszcze Samsung J7 2017 jako faworyt, ewentualnie dolozylbym tutaj jeszcze jakiegoś asusa, ale mam mało opinni na ich temat, a recenzji nie słucham.
@KubekMleka j7 wyrwiesz nowe za ok. 690zł. Dwa aparaty 13mpx. 3gb ram, 5.5cala, całkiem przyjemny procek w sprawdzonym modelu. To taki Passat wśród telefonów, jak p10 lite, z tym że to j7 nadal jest na półkach i łata samsungowi dziurę dopuki J6+2018 nie potanieje.