Wpis z mikrobloga

Ta LW to jest ściema na maksa 90% meczów wygląda tak:

- 60-70 minut dominacji jednej drużyny, najczęściej do wyniku 2:0 lub 3:0
- Sekundę po strzeleniu ww. bramki drużyna dominująca zaczyna grać jak banda paralityków
- Mecz kończy się jakimś 3:2, 4:3 czy innym 3:3
- Przynajmniej 2-3 poprzeczki/spojenia w meczu
- Przynajmniej 2-3 setki nie trafione nawet w bramkę

#fut
  • 9
  • Odpowiedz
@Kozajsza: I to jak dla mnie jest słabe w tej fifie - grając na wyższych poziomach lub przeciwko lepszym na papierze zawodnikom nie jest tak, że przeciwnik jest faktycznie lepszy, tylko twój zespół staje się upośledzony... grając dokładnie tym samym składem zupełnie inaczej mi się gra przeciwko przeciwnikowi na zawodowcu, a np. przeciwnikiem który ma pierdyliard ikon w składzie...
  • Odpowiedz
@Kozajsza: fifę trzeba bardziej traktować jak oglądanie meczu z lekkim wpływem gracza na cały mecz, jeśli będziesz nastawiał się aby coś ugrać to coraz bardziej będziesz się #!$%@?ć ;) A jak podejdziesz na wyjebce to faktycznie idzie wtedy lepiej ;)
  • Odpowiedz
@adamo237: Ten system zawsze był w Fifie obecny ale w tej jest bezczelnie widoczny. Są momenty że grasz i czujesz że musisz strzelić bramkę bo gra robi z rywala idiotę, jego obrona się potyka o własne nogi. Analogicznie kiedy prowadzisz, często rywal dostaje boosta, a taki np. Cancelo gra jakby miał 30 tempa.

@wykopnijmnie: Ja ostatnio trafiłem tego samego gościa w Rivals dwa razy na przestrzeni jakichś 5 meczów. W
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Właśnie tak miałem w poprzednich 3 meczach pod rząd, pierwszą połowę wygrywałem 1:0 albo 2:0, w drugiej strzelam gola, gościu kick off glitch, pozniej nastepna brama albo dwie i w samej koncówce gol na wygraną. Ja nie wiem jakim cudem mój pad jeszcze się nie rozwalił, już parę razy lądował na podłodze.
  • Odpowiedz
@Rafixo: W ogóle kick-off glitch, wszyscy wiedzą od 2 lat o tym gównie a EA nic nie potrafi zrobić, to tylko podsumowuje tą grę i ich podejście do niej, maszynka do robienia kasy na gimbusach a EA twierdzi że to sie nadaje do E-sportu.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: No gościu salahem sobie przebiegł całą moją połowę boiska, przedryblował mi wszystkich zawodników po kolei i strzelił xD No myślałem że #!$%@? coś, ogólnie ja muszę przestać tak tryhardować, bo takiego #!$%@? jak przy tej grze nie miałem NIGDY w życiu.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: z tym kick off gliczem to jest jednak troche prawdy. Mourinho pisal w swojej ksiazce ze najwazniejsze jest 5min po strzeleniu gola zeby nie wpasc w euforie i zdekoncentrowac sie...EA ta koncepcje podchwycilo...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz